Workers & Resources: Soviet Republic Adlı Şehir İnşası Simülatörünün Tam Sürümü Yayınlandı

Workers & Resources: Soviet Republic Adlı Şehir İnşası Simülatörünün Tam Sürümü Yayınlandı

Zorlu bir Sovyet şehir inşa oyunu olan Hooded Horse ve 3DIVISION Workers & Resources: Soviet Republic, Steam, GOG ve Epic Games Store’da PC için Biomes eklentisi ile birlikte 5 yıllık geliştirme sürecinin ardından erken erişimden çıktı.

İlk piyasaya sürüldüğünden bu yana 2019 yılında erken erişim Workers & Resources: Soviet Republic her şeyi gördü: yeni endüstri sektörleri ve özelleştirilebilir havaalanlarından ayrıntılı atık yönetim sistemlerine, yeni görsel modellere, geliştirilmiş mevsimlere, daha iyi lojistiğe, turizm mekaniğine, giderek karmaşıklaşan yol trafiği yönetimi simülasyonları ve sayısız diğer gelişmeler.

1.0 güncellemesinin ana noktaları arasında yeni eğlence ve fitness binaları, grafiksel iyileştirmeler, fabrikalara daha iyi bağlantılar ve daha fazla gerçek zamanlı kalite iyileştirmeleri bulunmaktadır. Bugün ayrıca Biomes DLC paketi piyasaya sürüldü, bu da oyunculara çevreye bağlı olarak yeni zorluklar sunacak üç yeni ortam ekliyor.

Ana oyun ve DLC, İngilizce’den Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Lehçe, Macarca, Türkçe, Bulgarca, Slovakça, Ukraynaca, Türkçe, Brezilya Portekizcesi, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Korece ve Japonca dillerine çevrilmiştir.