WoW Classic’i 19 Haziran’da Deneyebilirsiniz

WoW Classic’i 19 Haziran’da Deneyebilirsiniz

WoW Classic

WoW Classic

Henüz World of Warcraft Classic‘i deneme şansınız olmadıysa, Blizzard 19 Haziran’da Amerika ve Okyanusya bölgelerinde stres testi yapıyor. Bugün erken saatlerde açıklanan bu stres testi 48 saat sürecek.

Bu testin Avrupalı oyuncular için uygun olmadığı gerçeğinin ötesinde akılda tutulması gereken bazı kısıtlamalar var. Birincisi, katılmak için World of Warcraft‘a aktif bir aboneliğiniz olması gerekiyor. İkincisi, bu stres testi 15 karakter seviyesine sahiptir, ancak her ırk ve sınıf denenmeye hazırdır. Seviyelendirmenin Classic‘te ne kadar yavaş olduğunu dikkate alırsak, bu 48 saatlik pencerede 15. seviyeye girmek için birkaç saat ayırmanız gerekecek.

İyi haber, seviye sınırı oyuncuların Warsong Gulch PVP maçlarına katılmalarına veya Ragefire Chasm, Wailing Caverns ve Deadmines’e katılmaları için gruplaşmasına izin veriyor.

18 Haziran’dan itibaren WoW Classic’i Battle.net başlatıcısından indirebileceksiniz, böylece stres testi başladığında 19 Haziran’a hazır olabilirsiniz. Ülkemizde deneyimleyebilmeniz için ayarlarınızdan bölge olarak Amerika ve Okyanusya’yı ayarlamanız gerekmektedir. VPN gibi hizmetler kullanabilirsiniz.

World of Warcraft Classic 27 Ağustos’ta çıkacak.