Yeni Apex Legends Silahı Duyuruldu - Havoc

Yorum · 0 Görüntüleme

Respawn Entertainment, yeni bir silahın popüler battle royale oyunu Apex Legends'e doğru yola çıktığını açıkladı.


Apex Legends Havoc

Apex Legends Havoc

Respawn Entertainment, yeni bir silahın popüler battle royale oyunu Apex Legends'e doğru yola çıktığını açıkladı. Duyuru kısa ve hoştu, söz konusu tüfeğin videosu resmi Apex Legends Twitter hesabında ilan edildi. Videonun devam eden bir etkisi var, bu yüzden ona iyi bir bakış atmak zor. Ama silah otomatik bir tüfek gibi ateşlenebiliyor gibi görünüyor ve oyuncunun atışını şarj etmesini sağlayan alternatif bir ateşi olacak.

Respawn tam olarak ne zaman yeni silahın Apex Legends'e ekleneceğini söylemedi, sadece 20 Şubat tarihi bilgisi var. Tabii ki, PS4, Xbox One ve PC'de ne zaman kullanılabilir olduğunu yakın bir zamanda öğreneceğiz. Apex Legends'taki silhlar için Apex Legends en iyi silahlar konumuza göz atabilirsiniz.

Apex Legends, 4 Şubat'ta başlatılan ve o zamandan beri inanılmaz derecede popüler olan ücretsiz bir oyun. Respawn, oyunun ilk haftasında 25 milyon oyuncuya ulaştığını ve bir noktada 2 milyon en yüksek eşzamanlı oyuncuya ulaştığını bildirdi. Oyun Titanfall evreninde kuruludur ve Titanfall'un çılgınca, tatmin edici oyun tarzını korur.

Apex Legends, aynı zamanda Overwatch gibi her birinin benzersiz yetenekleri olan çok çeşitli karakterler sunar. Bu, Respawn'ın battle royale türünü kendine özgü tadı haline getirmesini sağlayan şeydir. Apex Legends, bir çok zayıf noktayı ele alırken, battle royale'in en iyi bölümlerinde yer alan rekabetçi, takım tabanlı bir oyun yapan akıllı nişancı fikirlerinin bir karışımıdır. Respawn'ın takım oyunlarına yoğun olarak odaklanması Apex'i türe layık bir katkıdan daha fazlasını yapar; gelecekte battle royale'in nereye gitmesi gerektiğinin bir göstergesi olabilir.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!