Yeni Bir Pokemon Mobil Oyunu Ortaya Çıktı

Pokemon Rumble'ın mobil versiyonu iOS ve Android'e geliyor. Daha önce Pokeland olarak adlandırılan oyun Avustralya'da Android için şu anda kullanılabilir.


Pokemon Rumble Rush

Pokemon Rumble Rush

Görünüşe birden bugün Pokemon Rumble Rush denilen yeni bir Pokemon akıllı telefon oyunu piyasaya sürüldü. Başlangıçta 2017 yılında Pokeland ismiyle ilan edilen oyun bugün yeni bir isimle yeniden ortaya çıktı ve Eurogamer, Avustralya Google Play Store'da mevcut olduğunu belirtti. Oyunun bir bilgi sayfası sonunda hem iOS hem de Android için de kullanılabileceğini ve önceki dört Pokemon Rumble oyununun arkasındaki geliştirici olan Ambrella tarafından geliştirildiğini söylüyor.

Akıllı telefon Pokemon oyunlarının sayısını kaybetmeye başlıyoruz. Açıkçası, ilk sürümünden neredeyse üç yıl sonra hala güçlü olan Niantic tarafından geliştirilen Pokemon Go var. Tabii 2017’deki Magikarp Jump’ı da oynayan pek çok kişi var. Bu haftanın başlarında GamesIndustry.biz; Super Mario Run, Animal Crossing: Pocket Camp ve yaklaşmakta olan Mario Kart Tour'un arkasındaki geliştirici DeNA'nın, bu mali yılda piyasaya sürülecek olan kendi başına bir Pokemon mobil oyunu üzerinde çalıştığını açıkladığını belirtti.

İlk olarak 2009'da Wii'de piyasaya sürülen Pokemon Rumble oyunları, Pokemon serisinde bir araya geldi. İlk çıkışından bu yana, toplamda dört oyun oldu. İkisi 3DS'de çıkarken, diğeri Wii U'da görüldü. Bu NFC figürinlerini destekleyen ilk oyundu. Bu NFC işlevselliği sonunda Nintendo’nun inanılmaz başarılı Amiibo programına uyarlandı.

Yeni Pokemon Mobil Oyunu

Yeni Pokemon Mobil Oyunu
Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!