Yani o kadar muhteşem anlamında...

Her şeyi bırak ve Instagram'da Like düğmesine basmaya başlayın, çünkü Han Solo film yönetmeni Ron Howard yaklaşmakta olan Star Wars'un spin-off'udan yeni bir shot attı.

Altyazı "İmparatorluk büyük tezgâhlarda" yazıyor ve konu Ölüm Yıldızı askerlerinin taktığı kasklardan biri olarak hayranlar tarafından hemen tanınıyor. Arkada siyah partiyi ön planda tutan iş. Ölüm Yıldızı kumanda panosuna çok benzeyen şey üzerinde duruluyor. 

Ölüm Yıldızı

Ölüm Yıldızı

Bunun şimdi film planı için ne anlama geldiğine dair vahşi spekülasyonlara başlayabilirsiniz. Yeni Han Solo filmi hakkında pek fazla bilgimiz yok, henüz resmi bir film ismi de yok. Ancak orijinal Star Wars filmlerinin olaylarından önce genç bir Han Solo'yu izleyerek bir prequel olacağını biliyoruz. Bu, Ölüm Yıldızı'nın teknik olarak hala yapım aşamasındaki gizli bir proje olacağı anlamına geliyor. Ölüm Yıldızı'nın kökenleri hakkında Jog Erso'nun bilim adamı baba hikayesiyle daha fazla şey öğrendiğimiz Rogue One tarafından kurulan temelleri üzerine inşa edilebilir. 

Howard hayranlara karşı alaycı olmaktan hoşlanıyor gibi görünüyor; bu nedenle sahne arkası eylemleri için gözlerinizi sosyal medya hesaplarına kilitleyip ayırmayın. 

Han Solo Filmi

Han Solo filminin şu anda 25 Mayıs 2018'de yayınlanması planlanıyor. 

Facebook Yorumları