Yeni Nişancı Oyunu Outriders Açıklandı

Yorum · 22 Görüntüleme

Square-Enix E3 2019 basın toplantısı sırasında yayıncı, Bulletstorm geliştiricileri People Can Fly'ın bir sonraki oyunu Outriders için ilk fragmanını yayınladı.


Outriders

Outriders

Square Enix E3 2019 basın toplantısı sırasında yayıncı, Bulletstorm geliştiricileri People Can Fly'ın bir sonraki oyunu Outriders için ilk fragmanını yayınladı. Square-Enix, E3’e kadar geçen haftalarda oyundan bahsettiği için oyunu ilk defa duymuyoruz. Twitter'da yayıncı, Cryostasis'ten uyanan karakterin gizemli bir videosunu yayınlamıştı. O zaman kısa olduğundan çok fazla bilgi yoktu, ama şimdi bunun ne hakkında olduğunu biliyoruz.

Basın toplantısında People Can Fly'ın stüdyo şefi Sebastian Wojciechowski, oyunun neyle ilgili olduğunu konuşmak için sahneye çıktı. Outriders, zor bir bilim kurgu evreninde geçen bir co-op aksiyon nişancı. Enoch gezegeninde yer alan, bir ayaktakımı mürettebatı, düşman ordularıyla savaşmak için birlikte çalışır. Yalnız oynayabileceğiniz oyunda, aynı zamanda drop-in, drop-out co-op oyun özelliği de var. 3 oyuncuya kadar çeşitli görevlerde ve etkinliklerde yer alma imkanı sunar.

Geliştiricilere göre, uzun yıllar boyunca yapmak istedikleri bir oyun. Outriders için yapılan bir basın bülteninde People Can Fly CEO'su, oyunu tamamen geliştiricinin odağında göründüğü gibi oldukça iddialı bir proje olarak nitelendirdi.

Wojciechowski, "Outriders, yıllardır yapmak istediğimiz oyun. Bu projede Square Enix ile çalışmaktan çok mutluyuz, bu bizim için büyük bir sorumluluktur ve ekip Outriders projesi üzerinde çalışmak için oldukça büyüdü. Şimdiye kadar bu projede çalışan dört uluslararası stüdyoda 200'ün üzerinde geliştiricimiz var. Sonunda dünyaya Outriders'ı açığa çıkarmak için çok heyecanlıyız ve size oyunun daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz." dedi.

Outriders Fragman


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!