Yeni Oynanış Fragmanı, Industry Giant 4.0’un Ekonomik Stratejisinin Detaylarını Gösteriyor

Yeni Oynanış Fragmanı, Industry Giant 4.0’un Ekonomik Stratejisinin Detaylarını Gösteriyor


Cities: Skylines 2 geliştiricileri, Colossal Order’ın işi hiç kolay değil. Geçen yılki başlangıçları “ikili”yi lekeleyen kötü şöhretlerini geri kazanmak için didinen geliştiriciler, yakın gelecekte ekonomik strateji türünden başka bir ürünle, Industry Giant 4.0 ile rekabet etmek zorunda kalacaklar.

Geçen yıl Aralık ayında duyurulan bir zamanlar popüler serinin sonraki bölümü, Games Baked in Germany 2024 Showcase sunumunun yıldızlarından biri oldu ve Steam’de yer alan Games Baked in Germany etkinliği kapsamında sunuldu. Etkinlik sırasında, Don VS Dodo stüdyosundan geliştiriciler ve Toplitz Productions işbirliği ile kısa bir iş simülasyonu oyunu tanıtım videosu sunuldu. Onu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Siz kimsiniz – bir sonraki Rockefeller, Jobs ya da Bezos mu? Industry Giant 4.0’da kendi endüstriyel imparatorluğunuzu sıfırdan inşa etmeye ve ekonomik hakimiyet sağlamaya çalışarak ticari yeteneğinizi test edin, – Steam’deki oyun açıklamasından bir alıntı.

Basın bülteninden öğrendiğimize göre, “Industry Giant 4.0, gelişen bir şirketi yaratıp yönetmek için gerekli olan her yönü kapsayacak, burada önemli verilerin kullanımı, üretim zincirindeki stratejik kararları almak için kritik olacak.”

1950’li yıllarda maceralarına başlayan oyuncular, üretkenliği artırma, çok yönlülük, yenilikler ve kaynak kullanımı etkinliği arayışlarında sıra dışı bir strateji anlayışı sergilemek zorunda kalacaklar. Ayrıca, sürekli olarak dünya olaylarını gözlemlemenin ve bu olayların kararlarımızda yansıtılmasının son derece önemli olacağı öngörülüyor.

Industry Giant 4.0, bu yıl Steam’de erken erişime açılacak.