Yeni Oyunlar 2019 Ağustos 1. Hafta

0 Yorum · 51 Görüntüleme

Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Sizlere kolaylık olsun diye Steam'deki her yeni oyunu derledik.


Yeni Steam Oyunları

Yeni Steam Oyunları

Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Potansiyel olarak heyecan verici oyunlar, Steam'de yayınlanan her bir oyun sonrası dikkat edilmediği sürece kaybolup gidebilir.

Son haftalarda, dikkat çeken oyunları bulmak için Steam'de çıkan her oyun araştırıldı. Bu liste, Grand Theft Auto'ları veya Steam'in Fallout 4'leri gibi oyunları içermez. Bunun yerine, kaçırılması kolay olan oyunlara odaklanabilirsiniz. İşte en yeni Steam oyunları listesi.

1. Hide or Die

Çıkış Tarihi: 2 Ağustos
Geliştirici: VecFour Digital

Geçen hafta Erken Erişim'de başlatılan Hide or Die, benzersiz bir hayatta kalma süresine sahip, asimetrik, çok oyunculu bir korku oyunudur. Temel olarak, her oyuncu 1.2km karelik açık bir dünyada ortaya çıkan bir avcı veya kurtulan olarak başlar. Yavaş yavaş kurtulanlar onları "güçlü ve dehşet verici katillere" dönüştüren "karanlık" tarafından tüketilir, bu avcılar için onları daha büyük bir sorun haline getirir. Bu karanlığın çoğunu tüketenler Seçilmiş olur ve her oyun dünyanın üç sığınağından birinin etrafında şiddetli bir şekilde ortaya çıkmasına neden olur. Kağıt üzerinde biraz kafa karıştırıcı ama pratikte işe yarıyor gibi görünüyor.

Hide or Die İndir

2. Merchant of the Skies

Çıkış Tarihi: 30 Temmuz
Geliştirici: Coldwild Games

Adından da anlaşılacağı gibi Merchant of the Skies, dünyayı süslü zeplinlerle dolaşmak ve eşya satmakla ilgili bir oyundur. Coldwild Games'e göre, "hafif temelde yapı ve tycoon unsurları olan bir ticaret oyunudur", fakat aynı zamanda hafif RPG elementlerine ve beklediğiniz gibi keşif elementlerine de sahip. Kesin olan bir şey var: çok güzel görünüyor.

Merchant of the Skies İndir

3. We Need To Go Deeper

Çıkış Tarihi: 2 Ağustos
Geliştirici: Deli Interactive LLC

We Need To Go Deeper, okyanus araştırmasıyla ilgili 2-4 kişilik bir kooperatif roguelike. Mürettebatınıza "Verne'den ilham alan bir denizaltı evreni" aracılığıyla bir denizaltıyı komuta edecek ve başarılı bir şekilde yapabilmek için çok sayıda iletişim ve sıkı bir işbirliğine ihtiyaç duyacaksınız. Kesinlikle çekici görünüyor.

We Need To Go Deeper İndir

4. Jupiter Hell

Çıkış Tarihi: 1 Ağustos
Geliştirici: ChaosForge

Jupiter Hell oldukça basit bir satış sahası ile bir roguelike: taktiksel sıra tabanlı dövüş ile temelde Doom. Durum ne olursa olsun, Jupiter Hell güzel bir 3D izometrik bakış açısı ve tabii ki çifteyle çok havalı görünüyor. Erken Erişimde ve 2020'nin sonuna kadar orada kalacak.

Jupiter Hell İndir

5. A Short Hike

Çıkış Tarihi: 30 Temmuz
Geliştirici: adamgryu

Bir dağın zirvesine bir yolculuk hakkında kesinlikle şiddet içermeyen bir oyun. A Short Hike ile ilgili en dikkat çekici şey, pasaklı ama muhteşem piksel sanat estetiği. Balık tutabilir, gizli hazineler toplayabilir veya dağın zirvesine ulaşabilirsiniz, size kalmış.

A Short Hike İndir


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!