Yeni Oyunlar 2019 Mayıs 1. Hafta

Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Sizlere kolaylık olsun diye Steam'deki her yeni oyunu derledik.


Yeni Steam Oyunları

Yeni Steam Oyunları

Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Potansiyel olarak heyecan verici oyunlar, Steam'de yayınlanan her bir oyun sonrası dikkat edilmediği sürece kaybolup gidebilir.

Son haftalarda, dikkat çeken oyunları bulmak için Steam'de çıkan her oyun araştırıldı. Bu liste, Grand Theft Auto'ları veya Steam'in Fallout 4'leri gibi oyunları içermez. Bunun yerine, kaçırılması kolay olan oyunlara odaklanabilirsiniz. İşte en yeni Steam oyunları listesi.

1. Epitasis

Çıkış Tarihi: 2 Mayıs
Geliştirici: Epitasis Games

Epitasis gizemli bir açık dünyada geçen canlı renkli bir bilim-kurgu bulmaca oyunudur. Yavaş ve kasıtlı keşif üzerine odaklanılmıştır. Bu yüzden topraklardan geçtiğinizde kötüleşmiş düşmanlarıyla karşılaşmayacaksınız. Özellikle manzaraları sizi oyunu çeker. One for fans of Myst, The Witness veya odaklanmış ve el işi olan No Man's Sky hayranları için bir oyun denilebilir.

Epitasis İndir

2. Uboat

Çıkış Tarihi: 1 Mayıs
Geliştirici: Deep Water Studio

Adından da anlaşılacağı gibi, Uboat 2. Dünya Savaşı dönemi denizaltı simülasyonu. Ama diğerlerinden bir farkı var. Elle kontrol ve mücadele yerine, mürettebat yönetimi ve hayatta kalma üzerine odaklanılmıştır. Bu, savaştan daha iyi şekilde yararlanabilmeniz için mürettebatın yaşamının, fiziksel ve mental sağlığına kadar birçok yönünü yöneteceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, geminizi yükseltmek istiyorsanız kullanışlı olan para ve daha yüksek itibar sağlayan görevler üstlenebileceksiniz.

Uboat İndir

3. Guard Duty

Çıkış Tarihi: 3 Mayıs
Geliştirici: Sick Chicken Studios

Guard Duty 1990'ların klasiklerinden açıkça esinlenmiş bir point and click macerasıdır. Oynanabilir iki karakter var: Biri, "kapüşonlu bir figürün" kale duvarlarını kırmasını engelleyemeyen, alem iştahına sahip bir kale bekçisi olan Tondbert. Diğeri, Dünyadaki "kötülüğü devirmek" için belirlenen bir direniş grubuna mensup Ajan Starborn. Bu iki hikaye, ister inanın ister inanmayın, kesinlikle birbiriyle ilişkilidir. Sanat tarzı neşeli ve sesi mizahidir.

Guard Duty İndir

4. Precipice

Çıkış Tarihi: 2 Mayıs
Geliştirici: LRDGames, Inc

Precipice tüm düşman topraklarında ortak çalışanlar bulmak ve desteklemekle ilgili bir Soğuk Savaş strateji oyunudur. Ayrıca düşmanla doğrudan çatışmadan kaçınırsınız. Oyunun açıklamasında, "En yakın müttefiklerinizi koruyun ve olumsuz rejimleri değiştirin. Her hareket bir düşmanın misillemesini tehlikeye atar. Kimse geri adım atmazsa, herkes kaybedebilir." yazıyor. Oyun iki oyunculu oynanışı da destekliyor.

Precipice İndir

5. Jump King

Çıkış Tarihi: 3 Mayıs
Geliştirici: Nexile

Jump King "taktiksel bir sıçrayan macera" dır veya başka bir deyişle, giderek daha tehlikeli olan bir engel parkuru boyunca yukarı doğru atlamaya ilişkin bir oyundur. İşin önemli noktası düşerseniz, belki de oyunun başlangıcına doğru gidersiniz. Bennett Foddy's Getting Over It oyununu düşününün. Sonuç olarak, Jump King biraz daha az cezalandırıcı ve aynı zamanda piksel sanat tarzı da oldukça çekici. Yine de kolayca sinirlenebilirsiniz.

Jump King İndir


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!