Yeni Oyunlar 2019 Mayıs 3. Hafta

Yorum · 2 Görüntüleme

Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Sizlere kolaylık olsun diye Steam'deki her yeni oyunu derledik.


Yeni Steam Oyunları

Yeni Steam Oyunları

Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Potansiyel olarak heyecan verici oyunlar, Steam'de yayınlanan her bir oyun sonrası dikkat edilmediği sürece kaybolup gidebilir.

Son haftalarda, dikkat çeken oyunları bulmak için Steam'de çıkan her oyun araştırıldı. Bu liste, Grand Theft Auto'ları veya Steam'in Fallout 4'leri gibi oyunları içermez. Bunun yerine, kaçırılması kolay olan oyunlara odaklanabilirsiniz. İşte en yeni Steam oyunları listesi.

1. Iron Marines

Çıkış Tarihi: 16 Mayıs
Geliştirici: Ironhide Game Studio

Iron Marines Kingdom Rush serisinin yaratıcıları tarafından gür ve renkli bir RTS. Aslen 2017'de akıllı telefonlar için piyasaya sürüldü. Muhteşem sanat tarzı büyük bir ekrana iyi çevrilir. Sürüm, PC sürümüne özgü bir dizi yeni optimizasyon ve özellik ile birlikte gelir. Genel olarak, 21 mücadele göreviyle, 40'tan fazla yükseltme ve 14 kahramanın yer aldığı, Starcraft'a büyüleyici bir şekilde hitap ediyor. Hepsi başlangıçta kilitlidir ve hepsinin kendi yükseltme yolu vardır.

Iron Marines İndir

2. Irony Curtain: From Matryoshka with Love

Çıkış Tarihi: 16 Mayıs
Geliştirici: Artifex Mundi

Adından da anlaşılacağı gibi, bu yeni Artifex Mundi point-and-click macera oyunu, kurgusal Matryoshka ülkesinde kurulmuş, Soğuk Savaş'tan esinlenerek oluşturulmuş bir oyundur. Kahramanı bir gazetecidir ama bundan biraz derindir. Sanatı çizgi film tarzında, çok tatlı.

Irony Curtain: From Matryoshka with Love İndir

3. Deuterium Wars

Çıkış Tarihi: 17 Mayıs
Geliştirici: Disquire

Geçtiğimiz hafta Erken Erişim'e giren Deuterium Wars, gemi özelleştirmesine önem veren, ücretsiz, çok oyunculu bir bir nişancı. Oynarken, sadece geminizi güçlendirmek için değil aynı zamanda daha iyi silahlar eklemek için kullanabileceğiniz her türlü malzemeyi biriktireceksiniz. PvP savaşına ek olarak, diğer oyuncularla da ticaret yapabilirsiniz gibi görünüyor.

Deuterium Wars İndir

4. Ritual: Crown of Horns

Çıkış Tarihi: 17 Mayıs
Geliştirici: Draw Distance

Bir başka Erken Erişim lansmanı olan Ritual: Crown of Horns, Vahşi Batı'nın "asitle beslenen" bir yorumunu vaat eden ultra şiddetli bir twin-stick nişancısıdır. Süreye karşı av tüfeği ve 6-nişancı ile karı koyacaksınız. Tüm söylenelere göre, genellikle twin-stick bir nişancıdan beklediğinizden çok daha fazla hassasiyet odaklı.

Ritual: Crown of Horns İndir

5. Ruckball

Çıkış Tarihi: 18 Mayıs
Geliştirici: The Architects Republic

Ruckball, büyük boyutlu bir topu dairesel bir hedefe sokmak için kullanılan 3v3 altı dereceli bir spor oyunudur. Rocket League gibi, Ruckball ustalığı da benzer şekilde açık uçlu Rocket League tarzı bir fizik sistemine dayanıyor gibi gözüküyor, ancak görünüşe göre rakiplerinizle kavga edebiliyorsunuz.

Ruckball İndir


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!