Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Sizlere kolaylık olsun diye Steam'deki her yeni oyunu derledik.


Yeni Steam Oyunları

Yeni Steam Oyunları

Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Potansiyel olarak heyecan verici oyunlar, Steam'de yayınlanan her bir oyun sonrası dikkat edilmediği sürece kaybolup gidebilir.

Son haftalarda, dikkat çeken oyunları bulmak için Steam'de çıkan her oyun araştırıldı. Bu liste, Grand Theft Auto'ları veya Steam'in Fallout 4'leri gibi oyunları içermez. Bunun yerine, kaçırılması kolay olan oyunlara odaklanabilirsiniz. İşte en yeni Steam oyunları listesi.

1. Nightmare Reaper

Çıkış Tarihi: 17 Temmuz
Geliştirici: Blazing Bit Games

Nightmare Reaper, Wolfenstein 3D ve Blake Stone'dan Duke Nukem 3D'nin beğenisinden ödünç gibi görünen bir tarza sahip, retro tarzı bir birinci şahıs nişancıdır. Erken Erişim oyunudur. Oyun bölüm olarak yayınlanacak ve toplamda "80'in üzerinde" şuan mevcut olan 32 silaha sahip olacak. Ion Fury, Dusk, Amil Evil gibi nişancılar ile ilgiliyseniz, bu görünmeye değer.

Nightmare Reaper İndir

2. Soulfire

Çıkış Tarihi: 16 Temmuz
Geliştirici: AyDream Co., Ltd.

Geçen hafta Erken Erişim'e girmiş olan Soulfire, bir "souls-lite" savaş sistemine sahip olan ve yandan kaydırmalı bir yakın dövüş battle royale oyunudur. Oyun, açık bir dünyada 20 takım birbirine karşı karşıya getirir. Castlevania-benzeri 2D sandbox, 25 yakın dövüş silahı, beş menzilli ve beş büyülü olanlara sahiptir. Oyunun bir yıl boyunca Erken Erişimde kalması bekleniyor, stüdyo oyunu bitirecek ve aynı zamanda daha fazla içerik ekleyecek.

Soulfire İndir

3. Founders' Fortune

Çıkış Tarihi: 20 Temmuz
Geliştirici: Oachkatzischwoaf Interactive

Founders' Fortune, kolonilerinizin zihinsel refahına, inşaa ve savunmaya odaklanan bir "fantezi koloni simülatörü" dür. Onları sıfırdan kurup, donmuş kışlar boyunca sinirlenmelerini ve ölmelerini engellemeye çalışırken bina, altyapı ve çiftlik inşa edeceksiniz.

Founders' Fortune İndir

4. Possession

Çıkış Tarihi: 18 Temmuz
Geliştirici: Weirdfellows

İlginç bir roguelike tarzı. Possession'da bir hayalet gibi oynuyorsunuz ve adından da anlaşılacağı gibi, yeteneklerinizi miras almak için karşılaştığınız canavarlara sahip olacaksın. Hayalet olarak, cehennem varsayılan şeyden vazgeçip çıkmaya çalışacaksınız ve bu ancak düzinelerce düşmanın gücünü kullanarak yapılabilir.

Possession İndir

5. Robo Instructus

Çıkış Tarihi: 16 Temmuz
Geliştirici: Big AB Games

Robo Instructus, basit programlama komutları kullanarak bir robotu kontrol eden oyunculara sahiptir. Oyunda giderek daha karmaşık bulmacalar çözüldüğü için daha fazla komut kilidi açılarak daha "şık ve güçlü" çözümler ortaya çıkar. Bazı Steam eleştirmenleri, belirli programlama kavramlarını ortaya koyma kabiliyetinden ötürü övüyorlar.

Robo Instructus İndir


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!