Yeni Pokemon Go Güncellemesi

0 Yorum · 61 Görüntüleme

Pokemon Go'nun yeni güncellemesi geldi. Bu yeni güncelleme neleri değiştiriyor. En yeni yama eki şimdi indirilebilir ve bazı yaşam kalitesi geliştirmeleri yapıyor.


Pokemon Go Güncelleme

Pokemon Go Güncelleme

Niantic, Pokemon Go için yeni bir güncelleme yayınladı. iOS için 1.59.1 ve Android için 0.89.1 yama eki, oldukça küçük bir üründür ve mobil oyun için önemli yeni özellikler içermez, ancak bir dizi yaşam kalitesinde iyileştirmeler yapar.

Belirtilmemiş hata düzeltmelerinin çeşitliliği ile birlikte, yeni güncelleme Pokedex'i bölgeye göre sıralama becerisini de ekliyor. Niantic ayrıca kuvöz sıralama ve "harita boyunca Pokemon ölçeği" geliştirdi. Son olarak, güncelleme, bir Pokemon'un gelişmesinden veya aktarıldıktan sonra Pokemon seçim ekranının üst sıraya dönmesine neden olan bir sorunu çözdü.

Bu, büyük olasılıkla bazı iPhone kullanıcılarının yükleyebilecekleri son güncellemelerden biri olacak, çünkü Niantic, bazı eski iOS cihazlarına yönelik desteği yakında sona erdireceğini açıkladı. 28 Şubat'ta Pokemon Go artık iPhone 5 ve iPhone 5c gibi iOS 11'e güncellenemeyen iPhone'lar ve iPad'lerle uyumlu olmayacak.

Pokemon Go iOS Sürüm 1.59.1 / Android Sürüm 0.89.1 Yama Notları

 - Pokémon toplama ekranının, bir Pokémon'ın gelişmesinden, aktarılmasından veya yeniden adlandırılmasından sonra en üste kaydırılmasına neden olan bir hata çözüldü.

 - Pokédex'i bölgelere göre sıralama becerisi eklendi.

 - Bir kuvöz seçerken gelişmiş kuvöz sıralama düzeni.

 - Uygulama boyunca Pokémon'un ölçeklenme biçimini geliştirdi.

 - Çeşitli hata düzeltmeleri ve performans güncellemeleri.


Kaynak: 1


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!