Yeni PUBG Yağma Kasaları İlginç Itemler İçeriyor

Yeni PUBG Yağma Kasaları İlginç Itemler İçeriyor

PlayerUnknown Battlegrounds bugün bir çift yeni kozmetik kasaya kavuştu ve her ikisi de karakterinizi giydirmek için oldukça farklı kıyafetler ekliyor. Fever kasası da bir tane satın almayı gerektirse de şimdi Militia ve Fever kasalarını satın alabilirsin. Buna ek olarak, her iki sandık da özellikle düşük frekansta düşen öğeler içerir.

Fever kutusunun adı, dans ateşinden gelir; çünkü bir sürü 70 ve’ 80’lerden ilham alan giyim seçenekleri içerir. Bu kutulardan birine tıklarsanız, örgülü polo gömlekten kırpılmış bir korseye kadar bir çok şey bulursunuz.

Bu arada Militia kasası, diğer giysilerle birlikte birkaç savaş temalı eşya ile de ödüllendirebilir. Bir kovboy şapkası, uzun kollu bir balıkçı yaka, bir kemer ve dahasını verme imkânı vardır. En nadir ürün ise % 0.00064 oranında düşme şansıyla askeri bir etek. Bu arada Militia kasası, oyun içi para birimi olan rasgele kutulardan birini satın alırken zamanın% 40’ını düşürecektir.

Öte yandan geliştirici PUBG Corp,  geçenlerde Temmuz ayına kadar yeni bir haritanın yayınlanacağını doğruladı. Harita hakkında henüz fazla şey bilinmiyor. 

Kaynak: 1