Yeni Xbox One Güncellemesi Mevcut

0 Yorum · 112 Görüntüleme

Günümüzün sistem yazılımı, Xbox One'ı çeşitli şekillerde biraz daha temiz ve düzenli hale getirir.


Xbox One Güncellemesi

Xbox One Güncellemesi

Xbox One Mayıs 2019 güncellemesi, çoğunlukla organizasyon etrafında toplanmış çeşitli iyileştirmeler getirerek yayına girdi. Güncellemeyi indirdikten sonra Arkadaş Listeniz, Mesajlarınız ve Oyunlar ve Uygulamalar gezinmek için biraz daha kolay olacaktır.

Arkadaş Listesi güncellemesi, bir bakışta arkadaşlarınızın hangi platformda oynadığını bilmenizi sağlayacak Xbox One, PC veya mobil için simgeler ekler. Xbox, Live hizmetini diğer platformlara genişlettiği göz önüne aldığında, bu gelecekte daha önemli hale gelecektir. Şimdilik, arkadaşlarınızın neler yaptığı hakkında biraz daha bilgi sahibi olmak güzel.

Mesajlar da daha düzenli hale geliyor. Mesaj İstekleri özelliği, mesajları daha akıllıca sıralar, arkadaşlarınızdan veya iletişim kurduğunuz başkalarından gelenleri önceliklendirir ve bilinmeyen kişiler gibi diğerlerini ikincil bir sekmeye göre sıralar. Microsoft, güncellemenin bir parçası olarak, önceki tüm grup iletilerinin kaybolacağı ve Xbox.com aracılığıyla manuel olarak arşivlenmesi gerekeceği konusunda uyarıyor.

Son olarak, Oyun ve Uygulamalar alfabetik sıralama düzenlemesi alıyor. Örneğin, bu The Witcher 3'ün "T" yerine "W" altında sıralanacağı anlamına gelir. Microsoft, bu değişikliğin topluluk oyu tarafından önceliklendirildiğini ve gelecekteki benzer oylara Xbox Idea Hub aracılığıyla katılabileceğinizi belirtiyor.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!