Sezon 10 için son haftalık Fortnite challenges görevleri geldi ve harita bunlara uyacak şekilde biraz değişti.

Fortnite Hatalı Görünen Tek Kullanımlık Eşyalar

Fortnite Hatalı Görünen Tek Kullanımlık Eşyalar

Şimdiye kadar hepiniz elma, mantar, hindistancevizi ürünlerinin nerede olduğunu biliyor olmalısınız. Öyleyse, şimdi de ilk kez Fortnite'da Hatalı Görünen Tek Kullanımlık Eşyalara rastlayacaksınız. Bu sinir bozucu eşyaları bulduğunuzda, onları önceki bir sezondan Hafifleten Taşlar olarak anında tanıyacaksınız.

Peki bunları nerede bulacaksınız? Oyun içi haritanızı açarsanız, Tilted Town'un hemen batısındaki bölgenin şimdi ıssız bir çamur krateri olduğunu fark edeceksiniz. İşte aradığınız yer burasıdır.

Fortnite Hatalı Görünen Tek Kullanımlık Eşyalar Konumu

Haritaya göz attığınızda, bu yeni eşyaları alabilmek için tam olarak nereye bırakacağınızı göreceksiniz. Bölgeye girdikten sonra, mavi renkte parladıkları için tespit etmekte sorun yaşamayacaksınız. Böylece bir tanesine koşun ve onu tüketin. Dört tane daha yaptıktan sonra challenge tamamlanacaktır.

Fortnite Hatalı Görünen Tek Kullanımlık Eşyalar Harita

Fortnite Hatalı Görünen Tek Kullanımlık Eşyalar Harita

Bölgede birkaç sandık spawnı olduğunu unutmamak gerçekten önemli. Yani, hayatta kalmak istiyorsanız, yakındaki bir yere inmek, bir silah almak ve eşyaları almadan önce düşmanları yok etmeniz gerekebilir.

Facebook Yorumları