Fortnite Plaj Partileri Nerede Bulunur?

Fortnite Plaj Partileri Nerede Bulunur?

Fortnite Plaj Partileri

Fortnite Plaj Partileri

Epic Games‘in battle royale adasında güneş parlıyor ve güzel havayı kutlamak için her yerde ortaya çıkan festivaller var. Adanın her tarafında farklı Fortnite plaj partileri mevcut ve siz de davetlisiniz.

Özel günlük görevlerin ve ödüllerin içinde gelecek iki haftada sizi rahatlatmak için ne güzel bir yol. Fortnite 14 Days of Summer challenges, daha çok kış versiyonu olan 14 Days of Fortnite challenges gibi. Her gün tamamladığınız her biri için bir kozmetik ödül ile yeni bir challenge alacaksınız. Sonra hepsini tamamladığınızda, bir bonus kazanırsınız. Öyleyse, oyunun en güneşli yayılan farklı Fortnite plaj partilerini bulmaya başlayalım.

Toplamda altı parti hedefi var, bu yüzden gün boyu şemsiyenin altında rahatlamadan önce en iyi dans hareketlerinizi hazırlayın. İşte Fortnite dans partilerini bulabileceğiniz yerler.

Tüm Fortnite Plaj Parti Konumları

Dans odaklı ifadeler söz konusu olduğunda seçim yapmakta zorlandığınızı düşünüyoruz, ancak olağan şüphelilerden herhangi birini kullanmak gayet iyi olacaktır. Dans challenges görevleri oldukça yaygındır ve bazı Fortnite Fortbytes konumları görevlerinde yapmanız gerekebileceğinden belirli bir hamle kullanmanıza gerek yoktur, bu yüzden hangisini beğenirseniz onu kullanın.

Aşağıda rotanızı planlamanıza ve her noktaya en etkili şekilde ulaşmanıza yardımcı olmak için işaretlenmiş her konumla birlikte kullanışlı bir harita görebilirsiniz

Fortnite Plaj Partileri Konum

Fortnite Plaj Partileri Konum

Sadece modaya uygun bir şekilde geç kalmayı unutmayın, ama o kadar da geç değil, çünkü fırtına sizi tüketebilir. Yanlış yola sapmamak için aşağıdaki konum açıklamalarına göz atabilirsiniz.

Fortnite plaj partilerinin yerleri:
 – Çöl biyomunda Oasis’in kuzeydoğu kenarı
 – Paradise Palms’ın kuzeybatısında küçük havuz
 – Dusty Divot’un güneydoğu köşesi
 – Nehir kenarındaki Neo Tilted’in güneydoğusunda
 – Slipstream Tüneli’nin altındaki Loot Lake’in kuzeybatı köşesi
 – Lazy Lagoon’dan kuzeye doğru akan nehrin kenarı

Yukarıdaki haritada görebileceğiniz gibi, Fortnite plaj partileri çoğunlukla haritanın ortasından geçiyor. Sürekli olarak yeni maçlar başlatmak istemezseniz, Paradise Palms’ın kuzeyindeki yarış pistinden bir araç alıp hepsine gidebilirsiniz. Diğer bir seçenek de Mega Mall ile Loot Lake/Lazy Lagoon’ı birbirine bağlayan Slipstreams’tan yararlanmaktır.