Kripto Para Kazanabileceğiniz Tarayıcı: Brave

Kripto Para Kazanabileceğiniz Tarayıcı: Brave

Brave'i, yalnızca reklamları görüntülemeyi seçerek BAT biçiminde gelirler elde edebilirsiniz. BAT, Brave'in kendine air kripto para birimidir. Tarayıcının kullanıcıları, anonim ve gizliliği koruyan reklamları görüntülemeyi tercih ettiğinde bunu elde edebilir.

Bu hizmet tamamen isteğe bağlı olup, reklamlar kullanıcıları sayfa içi gösterim yerine push bildirimleri şeklinde sunulmaktadır. Bu şekilde kazanılan BAT, tarayıcıda yerleşik olarak entegre edilen bir cüzdanda depolanır ve diğer kripto para birimleri ile takas edilebilir.

Brave nereden indirilir

Brave, diğer birçok tarayıcı gibi Chromium'u temel almaktadır. Benzer uzantıkları destekler ve Windows ve Mac için indirilmesi gayet kolaydır. Ayrıca, Brave'i Android cihazlarınıza da indirerek kullanabilirsiniz.

Neden Brave'i Kullanmalısınız?

Brave tarayıcısını kullanmanın bazı faydaları şunlardır:

Hızlı Tarama: Herhangi bir reklam ve açılır pencere olmadan, sayfa yükleme süresi hızlanarak kullanıcılara daha hızlı bir tarama deneyimi sunar.

  • Reklam Blokları: Brave reklam barındırmamaktadır ve kullanıcıların ekranlarında reklamlar olmadan sorunsuz bir şekilde gezinmelerine olanak tanır.
  • Yüksek Gizlilik: Brave, herhangi bir tarama ve kişisel bilgi toplamaz ve saklamaz, bu nedenle daha fazla gizlilik sağlar.
  • Para Kazanın: Ödüller için reklam görmeyi ve ödeme almayı tercih edebilirsiniz. Başka kullanıcılara önererek de kazanabilirsiniz.
  • Daha Güvenli: Brave, HTTPS'yi güvenli hale getirmek için siteleri HTTP ile otomatik olarak yükseltir.
  • Tamamen Ücretsiz: Brave tarayıcısı tamamen ücretsizdir ve herkes onu kullanabilir.

Brave ile Nasıl Ödül Kazanılır

Brave tarayıcısını kullanırken ödül kazanmanın dört yolu vardır.

1. Reklamları İzleyerek BAT Kazanın

Brave tarayıcısını indirdikten sonra Brave Ads'i açın. Reklam izleyerek ve internette gezinerek BAT kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bilgisayarınızda Brave tarayıcısını açın ve ekranın sağ üst köşesindeki BAT Triangle Logosuna tıklayın.

Brave Ödülleri ve Reklamları açın. Daha sonra Ödül Ayarları'na tıklayın. Reklamlar kısmının altında yer alan ayarlar düğmesini tıklayın.

Saat başına maksimum reklam sayısını seçin (saatte bir ila beş reklam arasından seçim yapabilirsiniz). Reklam ayarlarınıza göre anında bildirim reklamları alacaksınız.

Şu anda, tek bir BAT yaklaşık 0,70 ABD Dolarıdır ve dünya çapında yaklaşık 1,5 milyar BAT dolaşımdadır.

2. Brave'i Kurarak BAT kazanın

Yeni kullanıcılar, yalnızca tarayıcıyı yükleyip 30 gün boyunca kullanarak 5 $ değerinde BAT kazanabilirler. Ayrıca, her ay 25-40 BAT değerinde rastgele hibeler de alabilirsiniz. Bu tarayıcı biraz kripto kazanmanın açık ara en kolay yoludur.

3. Bir İçerik Oluşturucu Olarak Cesur Ödüller Kazanın

Bir podcaster, grup, blogger, YouTuber iseniz yaratıcılar için Brave Ödüller Programına katılabilirsiniz. Bu program, kullanıcıların herhangi bir siteye doğrudan BAT ipuçlarını göndermelerini sağlar. Takipçileriniz otomatik olarak bağış yapabilir ve web sitenizi veya kanalınızı desteklemek için aylık bir program belirleyebilir. Bu, elinizden gelenin en iyisine odaklanmak ve işiniz için ödeme almak için mükemmel bir yöntemdir.

Kazanmaya başlamak için önce sitenizi Brave Rewards'a eklemelisiniz.

Kaydolduktan sonra, kullanıcılar  bir kanal eklemek için + düğmesine tıklayarak web sitelerini veya kanallarını  ekleyebilirler. Site doğrulandıktan sonra diğer Brave kullanıcılarından BAT bağışları almaya başlayabilirsiniz.

4. 7,5$'a Kadar BAT Değeri Kazanın bölümüne bakın.

Yeni bir kullanıcı Brave Creator'a kaydolduğunda, onlara bir tavsiye bağlantısı da verilir. Arkadaşlarınızı Brave'i indirmeye davet etmek için bu bağlantıyı kullanarak 1 ila 7,5 ABD Doları değerinde BAT kazanabilirsiniz. Bu miktar ülkenize bağlıdır, ancak sağladığınız her referans için uygundur.

Brave tavsiye bağlantısı almak için Brave'i indirin ve içerik oluşturucu olun. Doğrulanmış bir içerik oluşturucu olarak, İçerik Oluşturucu panosunda bir tavsiye bağlantısı alacaksınız.

Tek yapmanız gereken bağlantıyı kopyalayıp arkadaşlarınızla paylaşmaya başlamak. Kısa süre içinde BAT ödüllerini doğrudan Uphold cüzdanınızda alacaksınız. Bunları geri çekebilir veya hatta Bitcoin'e dönüştürebilirsiniz.

BAT Jetonları Nasıl Çekilir

BAT'ı geri çekmek istiyorsanız, Uphold'a kaydolmanız gerekir. Buradan BAT'ı Bitcoin veya diğer kripto para birimleri ile değiştirebilirsiniz. Banka hesabınıza yatırmak için USD veya EUR gibi yerel para birimlerine bile dönüştürebilirsiniz.

Uphold'da bir hesap oluşturmanız ve kimliğinizi uygun bir fotoğraflı kimlikle doğrulamanız gerekecek. BAT'ınızı nakde çevirmek istiyorsanız, banka hesap bilgilerinizi eklemeniz gerekir. BAT'ı Brave cüzdanından çekmek için Ödül Ayarları'na gidin.

Brave Tarayıcısı ile Güvenli Bir Şekilde Gezin ve Kripto Para Kazanın

Kripto destekli bir web tarayıcısı sayesinde çevrimiçi olarak ekstra para kazanmak kolaydır. Brave tarayıcı, harcadığınız süre için kripto para kazanmanın yanı sıra avantajlar da sunar.