Minecraft'ta Tablo Nasıl Yapılır?

Minecraft'ta Tablo Nasıl Yapılır?

11 yıl önce oyun dünyasına giriş yapan Minecraft, milyonlara oyuncu sayısına ulaşmış ve onlarca ödül kazanan nadir oyunlardan biri haline gelmeyi başardı. Birçok platformda oynanılabilir halde olan Minecraft, bitki örtüsünün 3 boyutlu küpler ile oynanan bir oyun. Oyun içerisinde hayatta kalmamızı sağlayan birçok eşya bulunmakta. Hayatta kalmamızı sağlayan eşyanın bulunduğu kadar Minecraft'ta hayatımızı kolaylaştırmaya yardımcı birçok eşya bulunmaktadır.

Bizde sizler için Minecraft'ta evinizin duvarları boş kalmasın diye toblonun yapım aşamalarına bakacağız. Tablo yapmak için gerekli 2 malzememiz bulunuyor. Bunlardan ilki tahta çubuk bir diğeri ise yün olacak. Tahta çubuğu yapabilmek için oduna ihtiyacımız var. Odunu ise ağaçları keserek kolayca edinebilirsiniz. Yünü ise koyunlardan elde edebilirsiniz.

1- Odunlarımızı elde ettiğimize göre üretim merkezini açarak aşağıda göründüğü gibi odunlarımızı yerleştirelim ve tahta çubuklarımızı elde edelim.

2- Minecraft'ta tablo yapmamız için yapmamız gereken son birşey kaldı, o da tahta çubuklarımızı ve koyunlardan elde ettiğimiz yünümüzü aşağıda göründüğü gibi 3×3'lük mazgala yerleştirmek olacak. Tebrikler Minecraft'ta tablonun nasıl yapıldığını öğrenmiş oldunuz.