Skyblivion Modundan 4 Saatlik Oynanış Videosu Yayınlandı

Skyblivion Modundan 4 Saatlik Oynanış Videosu Yayınlandı

2012'den beri geliştirilen ve The Elder Scrolls IV: Oblivion'ı Skyrim'in motorunda yeniden yaratmayı amaçlayan Skyblivion, sürekli gelişiyor. Birkaç gün önce içerik oluşturucular, ilerlemelerini gösterdikleri kapsamlı bir video paylaştılar. Bu sayede, diğer şeylerin yanı sıra, mod yapımcılarının tüm konumları tamamlamaya yakın olduğunu öğrendik. Videonun beklentileri o kadar olumluydu ki yazarlar daha fazla bilgi paylaşmaya karar verdi. 15 Ağustos'ta, içerik oluşturucuların önceki materyalden canlı konumlar gösterdiği ve izleyicilerden gelen soruları yanıtladığı neredeyse dört saatlik bir yayın yapıldı.

Mod üzerindeki çalışmalar 2012'den beri devam ediyor, ancak çalışanlar yavaşlamıyor. Proje 50'den fazla kişiyi içeriyor. Skyblivion'u oynamak için her iki oyunun da tüm DLC'lerle birlikte tam sürümlerine ihtiyacınız olacak, ancak bunun dışında ek yatırım gerekmeyecek. Modcular henüz çıkış tarihini paylaşmıyor çünkü bunun için çok erken ama son videolardan da görebileceğiniz gibi çalışmalar gerçekten çok iyi ilerliyor.

Mod ilginç bir gelecek vaat ediyor. Proje sizde merak uyandırıyorsa buraya tıklayarak siz de ekibin bir parçası olabilirsiniz.

Siz de bu yeni modu bekleyenlerden misiniz? Yoksa eski oyunun taraftarlarından mısınız? Yorumlarda görüşlerinizi bekliyoruz.