CS:GO’ya Beklenen Güncelleme Geldi

CS:GO’ya Beklenen Güncelleme Geldi

Counter-Strike: Global Offensive bugün, oyun deneyimini büyük ölçüde geliştiren ve birkaç değişiklik içeren yeni bir güncelleme aldı. Artık oyuncular bir flaş bombasıyla kör edilerek, bir sis bombasının içinden ve hatta keskin nişancı tüfeği ile dürbünsüz (no scope) olarak vurulmasının bilgilerini görebilecekler. Bu bilgiler, ekranın sağ üst köşesinde çıkan “kill feed” bölümünde gösterilecek.

Buna ek olarak, geliştiriciler Chlorina haritasını geliştirdiler ve Inferno haritasına rekabetçi maçı öncesi 1v1 ısınma modu eklediler. En son değişikliklerin tam listesine buradan erişebilirsiniz.

İki haftadır Valve'in oyunculara yıllardır beklediği oyunda sürekli değişiklikler getirdiğini hatırlatmakta fayda var. Biraz önce bahsettiğimiz 1v1 ısınma modunun yanı sıra diğer oyuncuların nişangâhlarını görüntüleme ve içe aktarma özelliği eklendi. Ünlü yayıncı Shroud'a göre, geliştiriciler güçlü bir rakip olarak gördükleri Valorant'ın çevrimiçi shooting pazarına girmesiyle oyunu ciddi bir şekilde geliştirmeye başladı. Son zamanlarda CS: GO çok iyi çalışıyor ve Steam'de bir başka etkinlik rekoru kırmış bulunmakta.