En İyi Ücretsiz Co-Op PC Oyunları 2021

En İyi Ücretsiz Co-Op PC Oyunları 2021

Video oyunları, parayla satın alabileceği en iyi eğlence ürünlerinden bazılarıdır. Bunun yanında bazen arkadaşlarınızla birlikte olmak da istersiniz.

Arkadaşlarınızla oyun oynamak çok eğlencelidir, ancak mağaza raflarına düşen yeni bir video oyununun ortalama fiyatı oldukça maliyetli olabilir.

Bu listede, eğlenceli bir oyun deneyimi sunan ve aynı zamanda size hiçbir maliyeti olmayan 15 ücretsiz ortak oyuna bakacağız.

 1. Mindnight

2038'in çok da uzak olmayan bir geleceğinde geçen bu oyun, Hackerlar ve Ajanları konu alıyor. Oyun internetin kontrolü için siber uzayda savaşıyor. 5-8 kişilik bir oyunda size rastgele bir rol atanıyor ve size atanan hedefi gerçekleştirirken diğer oyuncuların rollerini belirlemeniz gerekiyor. Yalanların ardını görme ve aynı zamanda aldatma yeteneğinize dayanan bir kovalama oyunu. Oyun Among Us’a oldukça benziyor.

 1. Unturned

Tek bir hedefiniz var, zombi kıyametinde ne pahasına olursa olsun hayatta kalın. Bir kale inşa edin, araçları, silahları, bulabileceğiniz her şeyi kullanın. Tüm bunlarla kendinize sadece birkaç saniye daha kazandırın. Ölümsüzlerin bitmeyen sürüsünü savuştururken, toplumu yeniden inşa etmeye, yiyecek toplamaya ve görevleri tamamlamaya çalışmalısınız.

 1. The Expendabros

Çok popüler olan Broforce oyununun bu bağımsız Co-Op modunda, The Expendables film serisinin karakterlerinden biri olarak oynuyorsunuz. Nostalji filmi ve kaotik oyunun eğlenceli ve davetkar kombinasyonuyla 1980'lerin klasik aksiyon filmlerinin patlayıcı heyecanını yeniden canlandırın.

 1. Warframe

Uzak gelecekte, güneş sistemi yozlaşmış şirketler ve tekno-organik klonlar tarafından kontrol edilmektedir. Bu korkunç canavarlara karşı ne şekilde olursa olsun savaşmak size ve Warframes adı verilen gelişmiş siber kıyafetlere bürünmüş ninja klanının geride kalanlarına bağlı.

 1. Sven Co-op

Kendi oyununa sahip bu popüler Half-Life modunda, çok oyunculu bir arenaya katılıyorsunuz. Tüm oyuncular aynı takımdadır ve bulmacaları çözerken, hedefleri gerçekleştirirken ve bilgisayar kontrollü düşmanlarla savaşırken herkes tek bir birim olarak çalışmalıdır.

 1. Fistful of Frags

Eski batıda öğle vakti geldi. Bu da rakip çeteler, haydutlar ve kanun adamlarıyla bir çatışmanın gerçekleşmek üzere olduğu anlamına geliyor. Korkak olmadığınızı kanıtladığınız bu oyunda çeşitli oyun modlarını da deneyebilirsiniz.

 1. No More Room in Hell

Klasik zombi korku filmlerinden ilham alarak, kıyametten kurtulan küçük bir grubun parçasısınız. Zombilerin sayısı her geçen dakika artıyor ve onlardan biri olmamak sizin göreviniz.

 1. Team Fortress 2

Bu karikatürize nişancı oyununda, her maçta dokuz sınıftan biri olarak oynayabilirsiniz. Özelleştirilebilir olması, çok çeşitli haritalarda ve modlarda diğer oyunculara takılırken her sınıfı tam oyun tarzınıza uyacak şekilde ayarlamanıza olanak tanır.

 1. SCP: Secret Laboratory

İnternet tabanlı iş birlikçi yazma projesi olan SCP Vakfı (SCP Foundation) dayanan bu oyunda, bir güvenlik ihlali olduğunda SCP gizli bir tesisi ile birliktesiniz. Diğer oyuncularla birlikte, en kötü kabuslarınızı temsil eden menfurlardan insanlığı korumanız gerekir.

 1. Paladins

Silahların ve büyünün birleştiği bir fantezi dünyasında, taraflar arasında bitmeyen bir savaşın bir parçasısınız. Bu çevrimiçi nişancı oyunundaki güverte oluşturma sistemini kullanarak, Şampiyonunuzu tam olarak istediğiniz gibi oynamak için tamamen özelleştirebilirsiniz.

 1. Brawlhalla

Gerçek ve fantastik olanı eğlenceli bir şekilde birleştiren bir 2D platform arenasında savaşın. Dark Horse Comics karakteri Hellboy'dan gerçek güreş efsanesi John Cena'ya kadar geniş bir karakter yelpazesinden seçim yapın.

 1. Hades' Star

Galaksiler arası imparatorluğunuzu gerekli gördüğünüz herhangi bir yöntemle büyütün. İttifaklar kurun, düşmanlarınızı bombalayın, ticaret görüşmeleri yapın veya kendi sisteminizde barışçıl bir şekilde pasif kalın, nasıl oynayacağınız size kalmış.

 1. Dead Maze

Zombi kıyamet türünün bu 2D izometrik oyununda, ihtiyaçlarınızı ve başkalarının ihtiyaçlarını dengelemelisiniz. İşbirliği ilerlemenin anahtarıdır, ancak daha büyük iyilik için fedakarlık yapmaya da istekli olmalısınız.

 1. Apex Legends

Titanfall dünyasında geçen, yerel bölgeyi erzak için temizlemesi gereken üç kişilik bir ekibin parçasısınız. Harita küçüldükçe, her takım sonunda buluşur ve ölümüne savaşır.

 1. Dota 2

Tamamen yeni bir video oyunu türü ortaya çıkaran modun bağımsız oyunu. Takımınızın üssünü diğer takımdan korurken, her biri kendi yetenekleri ve tarzına sahip çok çeşitli kahramanları oynayın.