Konsol Oyuncularının Vazgeçilmez Markası KontrolFreek, SteelSeries Bünyesine Katılıyor

Konsol Oyuncularının Vazgeçilmez Markası KontrolFreek, SteelSeries Bünyesine Katılıyor

Oyun ve teknoloji dünyasının lider markası SteelSeries, oyun keyfini artırmaya yönelik yeni bir adım attı. Konsol oyuncuları için birçok farklı kategorilerde çeşitli analog koruyucu üreten KontrolFreek’i satın alan SteelSeries, oyuncular için yeni bir konsol deneyimi sunmaya hazırlanıyor!

konsol-oyuncularinin-vazgecilmez-markasi-kontrolfreek-steelseries-bunyesine-katiliyor

Ürettiği birçok konsol ekipmanı sayesinde oyun dünyasında başarılı tasarımlara imza atan SteelSeries, bu satın alma girişimi sayesinde uzun vadeli liderliğini geliştirmeye devam edecek. Oyuncular, KontrolFreek tarafından özel olarak tasarlanan analog koruyucularına SteelSeries imzası ile ulaşabilecek. Ülkemizde de bilinirliği ile ön plana çıkan ve konsol oyuncularının oyun deneyimini profesyonelleştirmeyi hedefleyen KontrolFreek bu noktada teknoloji devi marka ile buluşuyor. Yaptığı son teknoloji oyuncu ekipmanları ile oyuncuların oyun deneyimini üst seviyelere taşıyan SteelSeries artık KontrolFreek ile konsol oyunlarında da oyun keyfini yeni bir boyuta taşıyacak.

konsol-oyuncularinin-vazgecilmez-markasi-kontrolfreek-steelseries-bunyesine-katiliyor2

Analog koruyucuları için birçok farklı tasarım ve profesyonel seri üreten KontrolFreek, oyuncuların bu deneyim sayesinde artan skorları arkasındaki başarıyı artık SteelSeries’in #Zaferİçin mottosuyla oyuncularla buluşturacak. Oyuncuların joystick kullanırken parmakları ile uygulamaları gereken kuvveti son derece az miktara indiren bu özel tasarım performans odaklı analog koruyucuları sayesinde oyun keyfinin zamanı artık sadece oyuncular isteyince son bulacak!

Oyun dünyasının popülerlerine özel eşsiz tasarımlar

Oyunculara sunulan konforlu oyun deneyiminin yanı sıra KontrolFreek eşsiz bir göz zevki ile analog koruyucuları üretiyor. Oyun dünyasında popülerliğini koruyan, tüm dünyada milyonlarca oyuncusu olan oyunlara özel tasarımla üretilen analog koruyucuları sayesinde oyuncular, aynı zamanda ne kadar oyun tutkuları olduklarını yansıtabiliyor. Bu oyunlar arasında ise Call of Duty serisinden oyunlar, Apex Legends, Assasin’s Creed, GTA, FIFA ve Fortnite gibi oyunlar yer alıyor. Her oyun için farklı olan bu özel tasarımlar sadece analog koruyucularında değil aynı zamanda kablolarda da farklı tasarımlarla oyuncularla buluşuyor.

konsol-oyuncularinin-vazgecilmez-markasi-kontrolfreek-steelseries-bunyesine-katiliyor3

Bu göz alıcı görsel tasarımlar dışında, joystick ve analog arasındaki mesafeyi artıran üretim sayesinde en çok FPS oyuncuları için ön plana çıkan hedefleme konusunda yeni bir deneyim sunuluyor. Oyuncuların deneyimini geliştiren ve ihtiyaçları doğrultusunda ekipman tasarlayan bu iki markanın birleşmesiyle birlikte artık oyun dünyasında yeni bir serüvene yelken açılıyor!

SteelSeries hakkındaki tüm gelişmeler için resmi internet adresi takipte kalabilirsiniz.