PUBG Mobile, 2.Yaşını Kutluyor

PUBG Mobile, 2.Yaşını Kutluyor

       Günümüzün en popüler mobil oyunlarından birisi olan PUBG Mobile, sürekli olarak kendini yenilemeye devam ediyor. Yaklaşık 2 yıl önce piyasaya sürülen ve milyonlarca oyuncuya hitap eden PUBG Mobile, yaklaşan yaş kutlamaları için birçok etkinlik ve özel eşya eklemeyi planlıyor. 13 Mart'tan itibaren oyuna giriş yapan kulancılar, 2.yaş kutlamaları için hazırlanan içeriklere ve Royale Pass Sezon 12'ye erişebilecekler.

        Oyun anında takım oyunu anlayışını arttırmak adına “2gether We Play” teması yayınalndı. PUBG Mobile'in 2. yaşına özel düzenenlenen özel etkinlikler, oyuncuların daha verimli dakikalar geçirmesini sağlayacak. Bundan sonraki süreçte, PUBG oyuncuları Erangel haritasında da Luna Park temasında özel bir mod bulunacak.

    

    Erangel haritasına eklenen bu Luna Park temasıyla gelen lunapark, haritanın farklı yerlerinde bulunacak. Bu lunapark'ta oyun içinde bulunan jetonlarla oynanabilen mini oyunlar bulunacak. Lunaparkta, Kutuda ne var?, Avcılık, Uzay Savaşı, Poligon, Mancınık ve Trambolin gibi oyunlar bulunacak.

    Tüm bunların yanı sıra 2.yaş kutlamaları kapsamında, yeni eşyaların ve özel avantajların bulunduğu “2gether We Play” temalı Royale Pass Sezon 12'i kullanıcılara sunuldu. Bir başka detay ise geçen sene 1.yıl kutlamaları için özel olarak çıkartılan eşyaların, oyunda yer alan dükkan üzerinden satın alınabiliyor olması.