Cyberpunk 2077'deki En İyi Cyberware Geliştirmeleri

Cyberpunk 2077'deki En İyi Cyberware Geliştirmeleri

Cyberpunk 2077, birden fazla beceri kategorisi ve bu kategorilerdeki birden fazla beceri ağacı sayesinde karakterinizi yükseltmeniz için çeşitli yollar sunar. Tüm yükseltme sistemlerinde bile, Cyberware sistemi en ilginç olanıdır. Masaüstü RPG gibi, Cyberpunk 2077'de karakterinizi geliştirmek, istatistiklerinizi arttırmak, size yeni yetenekler kazandırmak ve daha fazlasını yapmak için Cyberware modları yükleyebilirsiniz.

Night City'deki her şeyi gibi, Cyberware de yüce eurodolar tarafından düzenlenir. Cyberware, Cyberpunk 2077'ye yapılan bir yatırımdır ve bazı parçaları on binlerce detayı barındırır. İşte ilk olarak Cyberpunk 2077'de almanız gereken iyi Cyberware geliştirmeleri.

Cyberpunk 2077'de Cyberware Yıkılması

Cyberpunk 2077, özellikle oyunun başlarında, hikayesi ve dünyasıyla mekaniğinden daha çok ilgileniyor. Bu, Cyberware'in ne yaptığını ve onu nasıl kullanabileceğinizi açıklamayı içerir.

Cyberware, size daha fazla ekipman taşımak içni ekstra güç vermekten bıçaklar takmaya kadar vücudunuzun farklı bölgelerini güçlendirir. Cyberware farklı bir ad kullansa da, aslında sadece becerileri bulundurur. Çoğu aksiyon RPG'sindeki beceriler gibi, aktif, pasif ve tetiklenmiş Cyberware vardır ve çoğu bir oyun tarzına göre uyarlanmıştır.

Biodyne Mk.1

Diğer yükseltmeleri almadan önce, işletim sisteminizi yükseltmek isteyebilirsiniz. Biodyne Mk.1 bunun için harika bir seçimdir. Cyberware geliştirmeleri olduğu sürece ucuzdur ve Cyberware'inizi genişletmek için size çok daha fazla alan sağlar. Oyunun başlarında aldığınız Militech Paraline OS ile aynıdır, ancak ikisinin aksine altı temel RAM, beş arabellek boyutu ve üç mod yuvası ile birlikte gelir.

Bu heyecan verici bir yükseltme değil, ancak Biodyne Mk.1 tarafından sağlanan ekstra RAM, erken hacklerden daha fazla yetenek kullanmanıza izin verecek ve bize modları denemek için birkaç ekstra yuva sağlayacaktır. Çoğu yapı için Biodyne Mk.1, satın almanız gereken ilk işletim sistemi yükseltmesidir. 

Biomonitor

Dolaşım sistemi için birkaç mod var, birkaçı dayanıklılığıa ve birkaçı da sağlığa odaklanmaktadır. Cyberpunk 2077'de özellikle göğüse göğüse çarpışmayı sevmiyorsanız, dayanıklılık Cyberware'i atlamanızı öneririz. Bunun yerine Biomonitor'u alın. Sağlığınız %15 veya altına düştüğünde anında sağlılığınızın %40'ını yenileyecek bir sağlık modudur.

Biomonitor size biraz daha fazla sağlık kazandırır, ancak daha da önemlisi size zaman kazandırır. Cyberpunk 2077'ye birkaç saat içinde iyileştirici ürünülerle doldurulmalısınız. Biomonitor, güvenliğe kaçmanız ve bu iyileştirici öğeleri fiilen kullanmanız için size biraz daha fazla sağlık verir.

Kerenzikov

Kerenzikov, sinir sistemi için bir Cyberware'dir ve dört farklı sürümü mevcuttur. Ancak hepsinin aynı hedefi vardır: Kısa bir saniye için kayaerken veya kaçarken zamanı yavaşlatmak. Yukarıda görüntüsü bulunan varyant, kayerken veya kaçarken zamanı 1.8 saniye boyunca %60 yavaşlatırken üst sürümleri 3.5 saniye boyunca zamanı %90 yavaşlatıyor.

Eğer agresif bir oyuncuysanız, Kerenzikov sahip olunması gereken bir mod. Ayrıca daha sonra Nanorelays sinir sistemine de yatırım yapabilirsiniz, bu da Kerenzikov'un etkisini iki saniye arttıracaktır. Daha çok gizli bir oyuncuysanız, bunun yerine bu noktada Synaptic Accelerator'ı tercih edebilirsiniz.

Smart Link

Smart Link, Cyberware'in önemli bir parçasıdır. Tek yaptığı Cyberpunk 2077'de Akıllı silahlar kullanmanıza izin vermektir. Akıllı silahlar, kullanıcıya elleri aracılığıyla bağlanarak, Akıllı silahlarda akıllı hedefleme sistemlerini kullanmalarına izin verir. Nişan almak yerine bir düşmanı hedefleyebilir ve mermilerinizin onları takip etmesini sağlayabilirsiniz. Smart Link, kalan cephaneniz de dahil olmak üzere ekranınızda bazı önemli bilgiler de sağlar.

Titanium Bones

Cyberpunk 2077, envanteri yönetmek için bir ağırlık mekaniği kullanır ve öğeleri, silahları, modları ve ekleri iyileştirmek için çabalarsanız, hızla aşırı yüke maruz kalırsınız. Titanium Bones, taşıma kapasitenizi artırarak, ana veya yan işler sırasında hareket hızınız yavaşlamadan stok yapmanıza olanak tanır.

Gorilla Arms

Birkaç parça Cyberware var, ancak hepsi aslında aynı şeyi yapıyor: Hasarı arttırmak. Hepsi çok pahalıdır, bu yüzden önce almak istediğiniz kol modunu seçmek çok önemlidir. Mantis Blades harika ve Mermi Fırlatma Sistemi büyük düşman gruplarıyla başa çıkmak için oldukça faydalıdır, ancak bunun yerine Gorilla Arms'ı öneriyoruz.

Gorilla Arms, göğüs göğüse mücadelelerde size bonus hasar verir ve kanama durumu etkisiyle düşmanlarınıza uygulama şansı ekler. Gorilla Arms'ın mücadeleler dışında da bazı faydaları vardır. Bonus hasara ek olarak, Gorilla Arms ayrıca kilitli kapıları zorla açmanıza ve üslerden kuleleri sökmenize izin verir. Diğer kol modları daha gösterişli ve çok fazla dövüşü tercih ediyorsanız, onları almalısınız. Ancak Gorilla Arms, özellikle erken oyunda girdaplar dar olduğunda çok daha fazla fayda sağlar.

Güçlendirilmiş Tendonlar

Bu harika bir Cyberware parçısıdır ve çift atlama yapmanıza izin verir. Bununla birlikte, 45.000 euro değerinde Cyberpunk 2077'de bulunan en pahalı modlardan biridir. Güçlendirilmiş Tendonlar, Cyberpunk 2077'de aldığınız son Cyberware parçası olmalıdır.

Yukarıdaki modlar erken oyunda size iyi hizmet edecektir. Güçlendirilmiş Tendonlar için para biriktirmeniz gerekecek, ancak fiyatı buna değer. Çift atlama, Night City dünyasında gezinmeyi çok daha kolaylaştırır ve hedefinize ulaşmak için farklı yollar sunar.