Aksiyon Filmi ‘Riddick: Öfke’nin İlk Kareleri İnternete Sızdı

Aksiyon Filmi ‘Riddick: Öfke’nin İlk Kareleri İnternete Sızdı

[ad_1]

Vin Diesel’in uzun zamandır hayalini kurduğu “Riddick” serisine geri dönmek çok yakında gerçek olacak. Resmi olarak yeni film serisinin duyurusu geçen yılın şubat ayında yapılmıştı, ancak bu yıl çekimlerine başlanacak. Oyuncu ve stüdyo çekimlere hazırlanırken, gelecekteki filmden ilk kareyi sizlerle paylaşıyoruz.

Vin Diesel sosyal medya hesaplarında gizemli bir fotoğraf paylaştı. Oyuncu bu fotoğrafı fantastik aksiyon filmi “Riddick: Furya”nın bir sahnesi olarak tanımlıyor. Fotoğrafta muhtemelen genç baş karakter veya onun gezegeninden bir akraba gösteriliyor. Filmin konusuna göre, Riddick bu bölümde sonunda Furya gezegenine ulaşacak, ancak evinin üzerine ölümcül bir tehdit gelecek. Baş karakter için ne kadar önemli bir yer olduğu göz önüne alındığında, burada geçmişten bazı flashbacks’lerin görünebileceği işaret ediliyor.

İddialara göre, “Riddick: Furya” filminin çekimlerine hazırlık tam gaz devam ediyor. Gazetecilere göre, çekimlerin aktif aşaması bu yazın ikinci yarısında başlamalı. Film yapımcısı olarak Vin Diesel bizzat yer alıyor ve Riddick’in orijinal filmlerinin yönetmeni David Twohy’i yeniden koltuğa geri getirmeyi başardı. Filmin prömiyeri 2025 yılına planlanmış durumda.