Alien Isolation Nintendo Switch'e Geliyor

0 Yorum · 70 Görüntüleme

Alien Isolation Switch'e geliyor, Nintendo'nun E3 2019 Direct sunumunda açıklandı. Başlangıçta PlayStation 4, Xbox One ve PC için 2014'te piyasaya sürülmüştü.


Alien Isolation Nintendo Switch

Alien Isolation Nintendo Switch

Nintendo'nun E3 2019'daki basın toplantısı sırasında, şirket 2019 ve sonrasında Nintendo Switch'e gelecek bir hayli oyun gösterdi. Bu oyunlardan biri Creative Assembly'nin korku oyunu Alien: Isolation.

Başlangıçta PlayStation 4, Xbox One ve PC için 2014'te piyasaya sürülen Alien: Isolation, Xenomorphs, facehuggers ve flamethrowers ile zorlu kadınları içeren Alien evreninde geçen bir korku oyunudur. Oyun, sizi Ellen Ripley'nin kızı Amanda'nın rolüne sokuyor. Annesinin, özellikle korkutucu bir kaçak nedeniyle, kargaşaya atılan terkedilmiş bir uzay istasyonu olan Sevastopol'de kaybolması hakkında bilgi arıyorsunuz.

Alien: Isolation'ın Switch'e gelmesi, Nintendo'nun hibrid konsolu için manşetteki başka bir oyun, Switch sahiplerine triple-A korku oyunu oynama fırsatı veriyor.

Oyun en azından sonunda, beraberinde bir rahatlama duygusu getiriyor. Bu endişelerin bir kısmı, uzaylıların varlığındaki kalıcı korkudan kaynaklanıyor. Alien: Isolation, bize her zaman istediğiniz Alien oyununu tutan bir geleceğe bir bakış sunuyor.

Alien: Isolation 2019’da Nintendo Switch’e ulaşacak.

Alien Isolation Nintendo Switch Duyuru Fragmanı


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!