Anthem Sistem Gereksinimleri

Yorum · 8 Görüntüleme

Anthem Electronic Arts tarafından yayınlanan BioWare tarafından geliştirilen yaklaşan bir çevrimiçi çok oyunculu aksiyon rol yapma video oyunudur.


Anthem

Anthem

Anthem, Electronic Arts tarafından yayınlanan BioWare tarafından geliştirilen yaklaşan bir çevrimiçi çok oyunculu aksiyon rol yapma video oyunudur. Oyunun 22 Şubat 2019'da Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için dünya çapında yayınlanması planlanıyor. Oyuncular, çevresini keşfetmek için medeniyetlerinden ayrılan bir grup insandan biri olan Freelancer rolünü üstleneceklerdir.

Anthem, üçüncü şahıs nişancı ve aksiyon oyunu öğelerini, Javelins adlı tamamen kişiselleştirilebilir exosuits giyen bir lancer rolünü üstlendikleri sıfıra kadar diğer oyuncularla paylaşılan "durdurulan bir açık dünyada" birleştiriyor. Bu takım elbise çeşitli benzersiz silahlara ve insanüstü yeteneklere sahip olacak şekilde özelleştirilebilir.

Anthem'in Microsoft'un E3 2017 Konferansı'ndaki sunumunda iki sınıf Javelin sınıfı gösterildi: her yönüyle ve dengeli bir Javelin olan Ranger; daha büyük ve daha fazla Javelin bir cirit olan Colossus.

Oyuncular oynanamaz çeşitli karakterlerle ilişkiler kurabilirler, ancak önceki BioWare oyunlarının bir ticari markası olduğu gibi onlarla romantik ilişkiler kuramazlar. Oyunun merkezi buluşma noktası, Anthem'in merkezi olan Fort Tarsis'te gerçekleşir.

Anthem Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
- İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
- İşlemci: Intel Core i5 3570 veya AMD FX-6350
- Bellek: 8 GB RAM
- Ekran Kartı: Nvidia GTX 760, AMD Radeon 7970 / R9280X
- VRAM: 2 GB
- DirectX: Sürüm 11
- Depolama: En az 50 GB boş alan
- Ses Kartı: DirectX Uyumlu

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
- İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
- İşlemci: Intel Core i7-4790 3.6GHz veya AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz
- Bellek: 16 GB RAM
- Ekran Kartı: Nvidia GTX 1060/ RTX 2060, AMD RX 480
- VRAM: 4 GB
- DirectX: Sürüm 11
- Depolama: En az 50 GB boş alan
- Ses Kartı: DirectX Uyumlu


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!