Apex Legends Sezon 1 Battle Pass Bugün Başlayabilir

Apex Legends Sezon 1 Battle Pass Bugün Başlayabilir

Apex Legends Sezon 1 Battle Pass

Apex Legends Sezon 1 Battle Pass

En iyi bir Twitch yayıncısı, Apex Legends Sezon 1‘in battle pass‘ının bugün ilerleyen saatlerde başlayabileceğini ima etti.

Bu bilgi, dün yayın sırasında arsızca büyük güncellemenin bugün (1 Mart) gelebileceğini öneren “Shroud” (gerçek ad Michael Grzesiek)’ten geliyor. Dexerto’nun belirttiği gibi Grzesiek, “Bu oyunun güncellemesi için heyecanlıyım. Sadece bekleyin, eğer yarın çıkarsa, kim bilir, sizi şaşırtabilirler. Hiçbir fikrim yok, hiçbir şey bilmiyorum, bilgim yok, daha önce bu oyunu hiç oynamamıştım. Hiç.”

Öyleyse pozitif olarak düşünmeye çalışıyoruz. Çünkü Sezon 1 hakkında kesin olarak bildiğimiz tek şey martta bir noktada başlayacağı ve üç ay boyunca süreceğidir.

Teknik olarak tabii ki 1 Mart, herkes için potansiyel bir çıkış tarihi olarak geçerlidir ve Reddit’te lansmanın anında gerçekleşeceği söylentileri yayılmaktadır. Ayrıca, Shroud muhtemelen tüm hesaplar tarafından içeriden edinilen bilgilere erişebiliyor gibi gözüküyor.

Diğer teori ise, geliştirici şu an için oyunun heyecanını süren Fortnite‘ın yeni başladığı sezon 8’e müdahale etmek isteyebilir. Ve battle pass’ın sürpriz bir şekilde başlatılması, oyunun Respawn tarafından maviden çıkarılma biçimiyle tutarlı olacaktır.

Bu hala belirsizidir. Ama kesinlikle Sezon 1’in bugün ya da belki de kısa bir süre sonra, belki de önümüzdeki hafta başlayabileceğini görme ihtimalimiz var. Yeni sezonda, yeni ganimet ve silahların ortaya çıktığını göreceğiz. Şu ana kadar tek yeni silah Havoc tüfeği oldu ve elbette birkaç yeni karakter.