Assassin's Creed Valhalla'da En İyi Sonu Nasıl Elde Edebilirsiniz?

0 Yorum · 564 Görüntüleme

Uzun zamandır beklenen Assassin's Creed Valhalla'da en iyi sona ulaşmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.


Assassin's Creed: Valhalla'da oyunda yapılan seçimlere ve Viking macerası sırasında ne kadar keşif yapıldığına bağlı olarak yaşanılabilecek birkaç farklı son var. İşte Valhalla'da geçirdikleri zamandan en iyi şekilde yararlanmak isteyen oyuncular için en iyi son alternatifleri.

Assassin's Creed Valhalla | En iyi sona nasıl ulaşılır

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki, rehberimizin ilerleyen kısımlarında çeşitli spoiler'lar bulunmaktadır. Valhalla'yı sıfır spoiler ile tamamlamak istiyorsanız okumaya devam etmeyebilirsiniz. 

Son şans. Hala burada mısın? E o zaman başlayalım. 

Assassin's Creed: Valhalla'nın ilerleyişi boyunca oyunculara, Assassin'in denenmiş ve gerçek yolunu çalma yoluyla gitme veya gerçek Viking formunda iyi 'eski sopalarla daha keskin olmayan bir yaklaşımı alma seçeneği verilir. Odyssey gibi, kahramanımızı ve ailelerini çevreleyen bir anlatı var.

Assassin's Creed Valhalla'da en iyi sona ulaşmanın özü, Sigurd'un bakış açısından en onurlu seçenekler anlamına gelen "iyi" seçimler yapmaktır. Vikingler şerefe değer verir, bu nedenle oyunun sonuçlarının bu değere bağlı olması şaşırtıcı değildir. Bu ahlakı tüm oyun boyunca aklınızda bulundurun, ancak işte hikayenin hangi sona ulaştığınızı etkileyecek ana bölümleri. 

1. Seçenek: Kaynaklar

Seas of Fate  bölümü, oyuncuların karşılaşması gereken ilk büyük seçim olacak. Zalim Kjotve'ye karşı intikam düşünülerek, oyunun ilerleyişinin hayati bir parçası olan İngiltere'ye geçişi güvence altına almak için hazinesini alma seçeneği olacak. Sigurd, hazineyi Kral Styrbjorn için olduğu gibi bırakmak isteyecektir. En iyi sonucu elde etmek istiyorsanız, açgözlü dürtülerinizi görmezden gelin ve "Kaynakları Styrbjorn'a bırakıyoruz" seçeneğini seçin.

2. Seçenek: Bir romantizm seçeneğini geri çevirin

Eğer Odyssey'i yönetiyorsanız, muhtemelen mevcut olan her seçeneği romantize etmek isteyeceksiniz. Ancak en iyi sona ulaşmak için Sigurd'un karısı Randvi'ye karşı dikkatli olmalısınız. Kabul Edildi görevini takiben, "Ben de aynı şekilde hissediyorum" seçeneğini seçmediğiniz sürece hangi seçeneği seçtiğinizin önemi yoktur. Bu seçeneği seçmek karısıyla bir romantizm başlamasına sebep olur.

3. Seçenek: Yumruklama dürtüsüne direnin

Blood From Stone  görevi sırasında, Eivor hem Basim hem de Sigurd ile tartışmak zorunda kalacak. Oldukça ısınır ve son derece sinirlenir, ancak herhangi bir yumruk atma dürtüsüne direnmek isteyeceksiniz. Boğmaca kutusunu açmamak için "Nefes al" seçeneğini veya "Yeter artık" seçeneğini seçebilirsiniz. İnan bana, yumruk atmanın burada gerçekten kalıcı sonuçları olabilir. 

4. Seçenek: Destek sistemi

Sigurd'u desteklemek en iyi sonun gelmesini sağlayacaktır. Oyunun Sigurd ile ilgili son önemli seçimi için Eivor'un erkek kardeşi, Suthsexe ve Essexe görevlerinin ardından iki Ravensthrope NPC'si arasındaki bir tartışmayı çözmekle sorumlu olacak. "Sigurd'un yargısını destekliyorum" diyen bir seçim seçeneği olacak, aşırı görünse bile mutlu bir son elde etmek için bunu seçin. Oyun boyunca Eivor'un kardeşiyle daha küçük anlaşmazlıklar yaşayabilseniz de, yukarıdaki rotalar, en ödüllendirici hissi veren sona ulaşmanın en önemli yoludur. 

Assassin's Creed: Valhalla artık PlayStation 5, Xbox Series X / S, PlayStation 4, Xbox One, PC ve Google Stadia'da mevcut. 


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!