Assassin's Creed: Origins yalnızca tek kişilik moda sahip olacak fakat görünüşte hafif çevrimiçi özelliklerinde içerisinde barındırıyor. Oyunun kooperatif oyununu ya da başka türlü online multiplayerleri çıkaracağını bekliyorsanız, çokta fazla beklemeyin.

İşte yeni Assassins Creed Oyunu hakkında biraz daha bilgi!

Assassin's Creed: Origins'in kooperatif oyununu ya da başka türlü online multiplayerleri çıkaracağını bekliyorsanız, çokta fazla beklemeyin. Oyun sadece tek kişilik modda oynanabilecek. Oyun yönetmeni Ashraf Ismail E3 panelinde (VG 7/24 aracılığıyla) doğruladı.

Yine de, bu işlevselliğin doğası henüz tam olarak açıklanmadı, ancak bazı çevrimiçi işlevsellik özelliği barındıracak gibi görünüyor. Bunlar sadece görünüşte temel geliştirmeler olacak. Watch Dogs 2'nin rastgele PvP'lerine veya daha basmakalıp bir şeye benzemiyor. Sanki daha çok liderlik tablosu gibi bir şey olacak.

Çevrimiçi çok oyunculu mod Assassin's Creed oyunlarında hiçbir zaman büyük bir bileşen olmadı. Assassin's Creed 3 ve Black Flag'daki çok oyunculu modlar yeterince iyi, ancak böyle bir geri dönüşü beklemiyoruz. Diğer yeni Assassin's Creed gelişmelerine gelirsek: yeni bölüm, korkutucu derecede kalabalık mini haritalardan arınacak ve Skyrim'de görülen yatay bir harita tercih edilecek.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları