Bazı Fortnite Sunucuları Çöktü

Yorum · 46 Görüntüleme

Çevrimiçi hizmetler sorunları Fortnite oyuncularını etkiliyor ve görünüşe göre oyuna giriş yapmayı imkansız hale getiriyor.


Fortnite Sunucuları Çöktü

Fortnite Sunucuları Çöktü

Çevrimiçi hizmetler sorunları Fortnite oyuncularını etkiliyor ve görünüşe göre oyuna giriş yapmayı imkansız hale getiriyor. Pek çok kişinin sıkıntılarını Twitter'da dile getirmesi sonucu, geliştirici Epic Games sorunu kabul etti ve bir çözüm üzerinde çalıştığını söyledi.

Birçok oyuncu Fortnite'e girmeye çalışırken hata mesajı alıyor gibi gözüküyor. Ancak devam eden sosyal medya tartışmalarından yola çıkarak oyuna çoktan giriş yapmış olan birçok kişi oynamaya devam ediyor. Ancak bazı kullanıcılar oyunu oynama iznine sahip olmadığını iddia eden başlık ekranında sorunla karşılaşıyor. Sorun, oyunun tüm sürümlerini etkiliyor gibi görünüyor.

Epic Games'in çevrimiçi hizmetler durum sayfasına göre, oyun hizmetleri, girişler ve Epic Games Store web sitesi, bu yazı itibariyle "büyük bir kesinti" yaşamaktadır. Epic, "Oturum açma ile ilgili bir sorun belirledik ve bazı oyuncular Epic Games hizmetlerine bağlanmada sorun yaşayabilir. Bir çözüm yolunda çalışırken sizi güncel tutacağız." dedi.

Çevrimiçi hizmetin diğer bölümleri, forumlar, arkadaş listeleri ve oyun içi eşleştirme gibi sayfalar hala çalışır durumda.

Kesinti, zamanlanmış Fortnite etkinliği sırasında Buz Fırtınası zorluklarını tamamlamak için çalışan herkes için özellikle sinir bozucu. Buz Fırtınası 29 Ocak'ta bir gecede sona erecek ve planlanan bakım oyuna 7.30 güncellemesi ekleyecekti. Epic, güncellemenin ne zaman olacağını söylemedi, ancak tamamlandıktan sonra Chiller Bombası'nı oyuna katacak gibi görünüyor.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!