BİM, Ucuz PlayStation 4 ve Red Dead Redemption 2 Satacak

Yorum · 58 Görüntüleme

BİM'in uygun fiyatlı sattığı aktüel ürünleri artık herkes biliyor. Bu sefer 1 Şubat günü satılacak olan bu ürünler arasında PlayStation 4 ve Red Dead Redemption 2 de var.


BİM Aktüel Ürünleri: PlayStation 4 ve Red Dead Redemption 2

BİM Aktüel Ürünleri: PlayStation 4 ve Red Dead Redemption 2

BİM, Türkiye'nin perakende market zincirleri arasında başı çekiyor. Özellikle sattığı aktüel ürünlerle dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Bu kez ise yapacağı bu satışlar oyuncuları epey bir sevindirecektir. Öyle ki oyuncular 1 Şubat günü BİM mağazasına gittiklerinde, 2018 yılında çıkan en popüler oyunlardan biri ve yine 2018'in en çok satan oyunu olan Red Dead Redemption 2 ile dünya genelinde konsollar arasında en popüler olan PlayStation 4'ün 500 GB'lık sürümünü sadece 1999 TL’ye bulabilecekler.

PlayStation 4'ü zaten anlatmaya gerek yok. Tüm oyuncular PS4 kalitesine hakimdirler. Red Dead Redemption 2'ye gelince geçen yılın sonlarına doğru çıkan oyun sizleri Vahşi Batı dünyasında bir çetenin üyesi olarak kovboy rolüne sokuyor. Özellikele açık dünyası ile büyük övgüler alan oyunun gerçekçiliğe yakınlıyla da halen bir oyun mu yoksa simülasyon mu olduğu tartışılmaktadır. Oyun ile ilgili herşeyi Red Dead Redemption 2 rehberi konularımızda bulabilirsiniz. Oyun dünyasının bu popüler iki ürününü uygun bir fiyat etiketine satan BİM oyuncuların kalbini kazanacak gibi görünüyor.

Ayrıca bu iki ürüne ek olarak Trust’ın Carus oyuncu kulaklığı da 1 Şubat gübü BİM mağazalarında uygun 125 TL fiyat etiketi ile satılacak.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!