Black Friday'de Ucuza Satın Alabileceğiniz 10 Teknoloji Ürünü

Yorum · 48 Görüntüleme

En iyi Black Friday indirimlerini bulmak o kadar da zor değil. Ancak çevrimiçi olarak nerelere bakmanız gerektiğini bilmeniz gerekir. Sizler için Black Friday'de satın alabileceğiniz en ucuz ürünleri derlemeye çalıştık.


Black Friday İndirimli Teknoloji Ürünleri

Black Friday İndirimli Teknoloji Ürünleri

En iyi Black Friday indirimlerini bulmak o kadar da zor değil. Ancak çevrimiçi olarak nerelere bakmanız gerektiğini bilmeniz gerekir. Hepsiburada, gittigidiyor ve amazon gibi web sitelerinde fiyat kontrolleri yapmalısınız.

Black Friday'de bazı oyunları veya Nintendo Switch fiyat düşüşlerini, PS4 Pro paketlerini ve ucuz dizüstü bilgisayarlarını bulabilirsiniz. Yani oyunlarınız için yeni PS4 Pro veya Xbox One X satın almak istiyorsanız bunu yapmak için yılın en iyi zamanı olabilir.

Peki, Black Friday oyun fırsatlarından başka neler bekleyebilirsiniz? Öne çıkan noktalar şüphesiz konsol paketleri, 4K TV'ler, PC aksesuarları ve kulaklıklar olacaktır. Özellikle en iyi indirimler daha iyi görüntüleme sunan 4K TV'lerde olabilir.

Sizler için Black Friday'de satın alabileceğiniz en ucuz ürünleri derlemeye çalıştık. Listemize göz atabilirsiniz.

1. Televizyon

1. Televizyon

Henüz bir 4K TV'niz yoksa, 2018 satın almanın tam zamanıdır, çünkü bazı mağazaların bu alanda indirim yapılması bekleniyor.

Ürün kategorilerinde neredeyse en derin indirimler genelde 4K TV'lerde olur ve yakın zamanda bu indirim oranları da belirlenecektir.

2. Anti-Virüs Programları

2. Anti-Virüs Programları

Donanımlar haricinde oyunlar ve uygulamalar gibi yazılım alanında da Black Friday indirimleri olabilir. Anti-virüs programları da buna dahildir.

Yeni bilgisayar ve bazı oyunlar aldınız. Bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı korumak isteyeceksiniz. Bu noktada bir anti-virüs programına ihtiyacınız olacaktır. Black Friday'de Kaspersky Lab indirimleri mevcut olacaktır. İndirimli anti-virüs yazılımına sahip olmak için fırsatları buradan kotrol edebilirsiniz.

3. Bilgisayar

3. Bilgisayar

Birçok kişi tablet için çıldırabilir, ama tüketiciler dizüstü bilgisayarlardan da vazgeçmeyeceklerdir. iPad Pro güzel olabilir, ama uzun raporları yazmak veya gayrimenkul gerektiren iş yürütmek için küçük bir ekran elverişli değildir. Şimdi bir dizüstü bilgisayar için tam fiyat ödemeyin; Black Friday gelmek üzere.

4. Tablet

4. Tablet

Black Friday, Netflix'i yayınlarını takip etmek veya çocukları eğlendirmek için kullanabileceğiniz bir tableti almak için iyi bir zaman. Tahminlerimize göre Apple iPad ve Amazon Fire 7'de Black Friday indirimleri olabilir. Amazon Türkiye piyasasına girdikten sonra ilk Black Friday indirimlerini yapacaktır.

5. Oyun Konsolları ve Oyunlar

5. Oyun Konsolları ve Oyunlar

Xbox, PlayStation veya Switch'e sahipseniz Black Friday'de sizin için mutlaka indirimli oyunlar olacaktır. Önümüzdeki haftalarda gelecek tüm harika oyunlar için paranızı saklayın.

PS4 ve Xbox One için de satıcıların indirimler yapması bekleniyor. Özellikle de ülkemizde daha popüler olan PS4. Nintendo Switch veya Xbox One için de olabilir ama PS4 fırsatları oyunculara daha cazip gelmektedir. Oyunlar için de en dikkat edilmesi gerekenler Spider-Man PS4 ve Red Dead Redemption 2'dir.

6. Akıllı Telefon

6. Akıllı Telefon

Eski modellerden veya daha az gösterişli cihazlar alarak tasarruf etmenize rağmen, Black Friday, en yeni akıllı telefonlarda anlaşmalar yapmak için genellikle en uygun zamandır. Bazı mağazalar indirim yerine hediye kuponları da sunabilir.

Şuan ülkemizde inanılmaz pahalı fiyattan satışa sunulan Apple iPhone XS veya XS Max için indirimler beklenebilir. Ayrıca Samsung Galaxy Note 9 ve Google Pixel 3 veya 3 XL için de fırsatlar olabilir.

7. Akıllı Hoparlör

7. Akıllı Hoparlör

Akıllı hoparlörler de Black Friday'de indirimler alabilir. Sesle aktive edilen güzel cihazlardır ve şimdi biraz daha ucuza kapabilirsiniz. Genelde en bilindik olanlar; Google Home Mini ve Echo Dot'tur. Tahminlere göre Amazon da Echo'larda çok güzel fiyat indirimleri olacaktır.

8. Kulaklık

8. Kulaklık

Yine en çok talep edilen teknolojik ürünlerden biri de kulaklıklardır. Oyun kulaklıkları Black Friday boyunca daima iyi satış yapar. Çünkü çoğu zaman oldukça pahalılar, ancak günümüzün en büyük oyunları için iyi bir oyun kulaklığına sahip olmak şart. Black Friday'de karşınıza kullaklıklar için de fırsatlar çıkacaktır. Özellikle Beats kulaklık için sabırsızlanıyorsanız biraz bekleyin. Genellikle Black Friday'de her yıl bir şekilde indirim yapılır. Oyun için en iyi PS4 kullaklığınız da Razer Kraken Pro V2 olabilir.

9. Kamera

9. Kamera

Çoğu insan, Instagram filtreleri için geleneksel kameraları atlatlayıp telefonlardan yararlansa da kameralar tercih edilebilir. Black Friday her zaman high-end dijital fotoğraf makinelerinde, uygun fiyatlı point-ve-shoot cihazlarında ve GoPro gibi hareketli kameralarda indirimler sunar. Belki aksiyon kameraların yanı sıra bir drone indirimi de yakalayabilirsiniz.

10. Akıllı Bileklik

10. Akıllı Bileklik

Özellikle kış aylarına girdikten sonra insanlar yemek konusuna pek fazla dikkat etmezler. Yaz ayları yaklaşırken kilo verme çabaları ve diyetler başlar. Özellikle bir akıllı bileklik bu konuda yardımcı olabilir. Black Friday'de indirimlerden yararlanıp bir tane almanız iyi fikir olabilir. Özellikle Samsung Galaxy Watch ve Apple Watch Series 3'te indirimler beklenebilir.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!