Black Panther Bu Ağustos'ta Marvel's Avengers'a Geliyor

0 Yorum · 415 Görüntüleme

War For Wakanda bu Ağustos'ta yeni nesil konsollar için piyasaya çıkacak.


Marvel Avengers için daha önceleri E3'te duyurulan Marvel'in yeni bir oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Black Panther bu yıl Ağustos ayında oyun dünyasına çıkış yapmayı hedefliyor. King of Wakanda adlı bir sinematik fragman ile kendini tanıtan oyun, kahramanımız Black Panther'in yüzünü maske takana kadar göstermiyor. 

Black Panther filmindende aşina olduğumuz Wakanda ve yalnızca o bölgede olan çok değerli madenlerden Vibranium'u ele geçirmek isteyen Klaw'a karşı Wakanda'yı koruyacak olan kahramanımız Black Panther ile kıyasıya bir mücadelenin içerisinde olacağız. 

Yeni Marvel oyununun ismi War For Wakanda olarak belirlenen Black Panther oyunu yeni nesil konsollarla da uyumlu halde olacak. Bu ağustosta oyun dünyasına çıkış yapması beklenen oyun PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S ve Xbox One platformlarını destekleyecek. War For Wakanda, Marvel’s Avengers’a zaten sahip olan oyuncular için ücretsiz olacak. Black Panther daha önce yayınlanması gündeme gelmişti fakat Marvel filminde Black Panther'i oynayan aktör Chadwick Boseman’ın ani ölümü üzerine ertelenmişti. 


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!