Büyük Pokemon Go Güncellemesi

Büyük Pokemon Go Güncellemesi

Büyük Pokemon Go Güncelleme

Büyük Pokemon Go Güncelleme

Pokemon Go, Cadılar Bayramı etkinliğinin bir parçası olarak zaten sınırlı sayıda 3. nesil Pokemon ekledi ve şimdi Ruby ve Sapphire’ın Hoenn bölgesinden daha fazla yaratık Niantic’in mobil oyununa gidiyor. Treecko, Torchic, Mudkip ve diğerleri de dahil olmak üzere şu anda dünyada 50 yeni canavar yakalanmak için dolaşıyor. Niantic ve Pokemon Şirketi, 3. neslin tüm listesini henüz ortaya koymadılar. Ancak Swablu, Wailord, Salamence ve Feebas‘dan özellikle bahsettiler, daha fazlası için fragmanı inceleyebilirsiniz.

Pokemon GO – 3. Nesil Pokemonlar

Buna ek olarak oyuna, gerçek yaşam hava ve iklim koşullarını nerede olursanız olun yansıtılacaktır. Yeni dinamik hava durumu oyunun haritasında görülecektir ve hangi Pokemon’un görünmesinin muhtemel olduğunu etkileyecektir. Niantic ve Pokemon Company, yağmur yağdığı zaman daha fazla Mudkip, güneşliyse Cacnea veya karlıysa Snorunt bulabileceğinizi söylüyor. Havanın diğer etkileri arasında “Pokemon yaşam alanlarını değiştirme” yanı sıra “Combat Power’ı arttırma ve bir Pokemon yakaladıktan sonra daha fazla Stardustu kazanma” da sayılabilir. Hava etkilerine aykırı olarak, mevcut mevsim de Pokemonun görünmesini etkileyecek.

Yeni Pokemon, Kasım ayı sonuna eklenen başka bir Efsaneyi takip ediyor. Ho-oh halen 12 Aralık tarihine kadar Spor Salonlarında yakalanmaya ve savaşa hazır. Yeni etkinliğin yanı sıra, Pokemon Go’da şu an yeni Pokemon Ultra Sun/Ultra Moon kozmetik ürünleri mevcut. Bu 3DS oyunları geçen ay piyasaya çıkmıştı.

Pokemon Go Hava – Yağmurlu

Pokemon Go Hava - Yağmurlu

Pokemon Go Hava – Bulutlu

Pokemon Go Hava - Bulutlu

Pokemon Go Hava – Sisli

Pokemon Go Hava - Sisli

Pokemon Go Hava – Karlı

Pokemon Go Hava - Karlı

Pokemon Go Hava – Güneşli

Pokemon Go Hava - Güneşli

Pokemon Go Hava – Rüzgarlı

Pokemon Go Hava - Rüzgarlı

Kaynak: 1