Call of Duty Warzone Mobil'e Geliyor

Call of Duty Warzone Mobil'e Geliyor

 Infinity Ward ve Raven Software tarafından ortaklaşa geliştirilen Call of Duty Warzone, 10 Mart 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için Activision tarafından yayınlandı. Sevilen battle royale oyunlarından biri olan Call of Duty Warzone önümüzdeki yıllarda mobil cihazlara gelmesi bekleniyor. 

 Call of Duty Warzone yayıncısı Activision, oyunu mobil cihazlara getirmekte kararlı gibi görünüyor. Yayıncı şirket bu konu ile ilgili bir yönetci aradığını açıkladı. Moble gelmesi planlanan battle royale oyunu için gelecek olan yönetici özellikleride yayınlandı. 

– Warzone konsolu ve bilgisayardaki temel özellikleri toplayın, uyarlayın ve en iyi mobil ürünü için sunun.
– Oyuncuların seveceği sınıfının en iyisi bir mobil deneyim sağlamak için mobil cihazlara özel eklemeler ve özelliklerde değişiklikler önererek ve üreterek Warzone formülünü geliştirin.
– Kullanıcıya dönük özellikler, UX ve genel kalite hakkında netlik ve kararlar için Warzone Mobil liderlik ekibinde birincil iletişim noktası olarak hizmet edin.

 Yayınlanan bu özelliklere göre oyunun mobile gelmesi oldukça olası gibi. Aranan kriterlere baktığımızda yönetici pozisyonu arandığıda çok belli. Bu olaylardan sonra gelecek olan oyunu hep birlikte sabırsızlıkla bekleyeceğiz. 

Halihazırda App Store ve Play Store'da Call of Duty: Mobile'ın olması başka bir Call of Duty oyununa gerek var mı sorularını sorduruyor insana. Gelecek olan Warzone mobil oyunu belkide Call of Duty: Mobile'a eklenecek olup, büyük bir güncelleme alacak. Bunların hepsini ilerleyen zamanlarda hep birlikte öğreneceğiz.