Commandos: Origins için yeni oyun oynanış fragmanı yayınlandı

Commandos: Origins için yeni oyun oynanış fragmanı yayınlandı

Siz gizli bir görev aldınız – önemli bir görevi yerine getirecek efsanevi bir özel kuvvet timi kurmak.

Commandos: Origins’in hikayesi İkinci Dünya Savaşı sırasında geçiyor. Yeşil Baretlilerden Jack O’Hara ve onun beş müttefiki, aşırı karmaşık ve tehlikeli görevleri yerine getirmek için elit bir tim oluşturuyor.

Sert sınavlardan geçip timinizi dünya haritasının en çeşitli köşelerinde zaferle sonuca ulaştırmak zorundasınız – buzlu Arktik’ten, sonsuz Afrika çöllerine, Batı Avrupa sahillerine ve Doğu Cephesi’ne kadar. Cesur savaşçıları yönlendirmeli ve dünyanın üzerinde dalgalanan Nazi tehdidiyle savaşmalısınız.

Sizden oluşan eşsiz bir ekip var – her biri kendi hikayesi ve becerileriyle. Efsanevi Yeşil Bereli Jack O’Hara, mühendis Thomas Hancock, keskin nişancı Francis T. Woolridge, sürücü Samuel Brooklyn, dalgıç James Blackwood ve casus René Dushan size komuta etmek ve görevi başarıyla sonuçlandırmak için hazır.

İnteraktif dünya, amaca ulaşmanın birçok yolunu sunuyor. Gizlice tesislere sızın, duvarlara tırmanın, farklı taşıtları kullanın, saklanın ve sürünerek hareket edin.

Oyun ayrıca çevrimiçi iki oyunculu kooperatif modunda veya bölünmüş ekran modunda bir arkadaşınızla bir araya gelme imkanı sunar.

Minimum gereksinimler

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i3 3225 @ 3.3 GHz veya AMD Ryzen 5 1400
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 veya ATI Radeon HD 7850 2 GB / AMD RX 550
Bellek: 8 GB
DirectX: 11.0

Tavsiye edilen gereksinimler

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-7400 4×3 GHz
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1080
Bellek: 8 GB
DirectX: 11.0