CS 1.6 Bunny Kodu

Yorum · 113 Görüntüleme

{Topluluk İçeriği} Öncelikle hepinize selamlar heyecanlı oyuncular! Bugün sizlere CS 1.6 oyununda bulunan bunny kodunu açmayı ve nasıl bunny yapabileceğinizi göstereceğim, umarım işinize yarar. Hadi konumuza geçelim.


CS 1.6 Nedir?

CS 1.6, eskilerden kalan fakat hala oyuncular tarafından oynanan bir oyundur. Bu oyun çevrim içi; FPS türünde bir savaş/aksiyon oyunudur. CS 1.6, Counter serisinin şu anlık çıkan en son oyunu olan "Counter-Strike: Global Offensive"nin çıkışıyla; CS 1.6'daki oyuncuların çoğu bu oyuna geçiş yaptı ve CS 1.6'nın oyuncularında büyük bir derecede azalma gözüktü fakat halen oyunu oynayan milyonlarca kişi bulunmakta. Bu oyunu genellikle bilgisayarı çokta iyi olmayan kişiler tercih ediyor. Bazıları ise bu oyundan vazgeçemedi ve halen CS 1.6 oyununda oynuyorlar. Bana sorarsanız CS 1.6 şu an bile güzel bir oyun. Eskiden bu oyunla az vakit geçirmedik. Hadi artık asıl konumuz olan bunny koduna geçelim.

Bunny Nasıl Yapılır?

BHOP yapmak için ilk olarak zıplamanız gerekiyor. Zıplayarak gittikten sonra farenizi sağa çevirin, fareyi sağa çevirirken bir yandan da "D" tuşuna basın. Daha sonra farenizi sola çevirin bunu yaparken "A"tuşuna tıklayın. Bu şekilde bir sağa bir sola giderek hızlanın, tam yere düşerken zıplarsanız hızınız daha da artacaktır.

CS 1.6 Bunny Kodu

Bunny nedir? diye soruyorsanız; bunny, bazı topluluk sunucularında bulunan bir moddur. Bunny'i hiçbir program indirmeden açıp kapatabilirsiniz. Bunu yapmak için size vereceğim kodları "esc" tuşunun altında bulunan "é" tuşuna basarak aktif hale getirebilirsiniz. Konsolu açtıkan sonra bu kodu "sv_cheats 1" konsola girin ve sırasıyla sizlere vereceğim kodları girin.

Kod:

amx_cvar bh_enabled 1

amx_cvar bh_autojump 1

Eğer bunny'i kapatmak isterseniz;

Kod:

amx_cvar bh_enabled 0

amx_cvar bh_autojump 0

İşinize yaradıysa beğenmeyi ve yorum atmayı unutmayın.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!