DayZ Sistem Gereksinimleri

0 Yorum · 1135 Görüntüleme

DayZ, Bohemia Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir hayatta kalma video oyunudur. Aynı isimdeki modun bağımsız halefidir.


DayZ

DayZ

DayZ, Bohemia Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir hayatta kalma video oyunudur. Aynı isimdeki modun bağımsız halefidir. Windows için beş yıllık bir erken erişim süresinin ardından, oyun Aralık 2018'de resmen yayınlandı ve 2019'un başlarında PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek.

Oyun oyuncuyu, esrarengiz bir vebanın popülasyonun çoğunu şiddetli "virüslü" hale getirdiği, Soviet Republic of Chernarus (Sovyet sonrası Çernobil Cumhuriyeti)'a  sokar. Hayatta kalan kişi olarak, oyuncu zombileri öldürürken veya kaçınırken sagından kurtulmak için diğer oyuncularla işbirliği yapmak, dünyayı yiyecek, su, silah ve tıp için temizlemelidir.

DayZ'in amacı, oyun dünyasında düşmüş olan zombi salgını koşullarında hayatta kalmak ve sağlıklı kalmaktır. Oyuncu, sadece basit kıyafetler, bir yol işaret fişeği ve bir bez ile donatılmış olarak başlar. Sarf malzemelerini temizlemede evler, ahırlar ve daireler gibi yerleri araştırmak için, eski Soviet Republic of Chernarus'un 225 km2'lik geniş peyzajını keşfederler.

DayZ Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 - İşletim Sistemi: Windows 7/8.1 64-bit
 - İşlemci: Intel Core i5-4430
 - Bellek: 8 GB RAM
 - Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 veya AMD R9 270X
 - DirectX: Sürüm 11
 - Depolama: 16 GB kullanılabilir alan
 - Ses Kartı: DirectX®-uyumlu

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
 - İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
 - İşlemci: Intel Core i5-6600K veya AMD R5 1600X
 - Bellek: 12 GB RAM
 - Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD RX 580
 - DirectX: Sürüm 11
 - Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
 - Ses Kartı: DirectX®-uyumlu


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!