Deadpool ve Wolverine”: Shawn Levy, “Wolverine”i reddettikten sonra filme hızlıca katıldı

Deadpool ve Wolverine”: Shawn Levy, “Wolverine”i reddettikten sonra filme hızlıca katıldı

Шон Levi’ye “Deadpool ve Wolverine” filmini çekme teklifi yapıldığında, sadece bu karakteri sevdiği için değil, aynı zamanda büyük bir pişmanlıktan dolayı hızla kabul etti.

“Adam Projesi” çekimlerinde Ryan bana “Deadpool 3″te rol alıp almayı düşündüğümü sordu,” dedi Levi Empire’a. “Ve hatırlıyorum, bana “Hayır diyeceğini biliyorum ama seni gerçekten ikna etmeye çalışacağım” dedi ve benim cevabım “Hayır dememeye amin, şaka mısınız? Bu kesin ve derhal evet, efendim!” oldu.

Levi için “Deadpool ve Wolverine” filmini yönetme fırsatı, on yıl önce “Wolverine”i reddetmesini telafi etmesine olanak tanıdı. “Real Steel” üzerinde çalışırken Hugh, “Wolverine”i oynamak istediğini ve bunu yapmak isteyip istemediğimi sordu,” dedi Levi. “Ve aptalca, “Hayır” dedim. Çünkü o zamanlar “Bu beşinci kez, bu karakteri oynuyorsun, ben orijinal filmlerde yer alıyorum ve böyle devam ediyor” diye düşündüm. Ve bunun için yıllarca derin bir pişmanlık duydum. Ve bu yüzden fırsat tekrar karşıma çıktığında, şükürler olsun, bu fırsatı yakalamak için daha yaşlı ve daha bilgeydim.” James Mangold sonunda “Wolverine”ın yönetmenliğini yaptı ve aynı zamanda Jackman’ın karakteriyle son kez görüneceği “Logan”ı yönetti.