Destiny 2 Year 1 PS4 Ayrıcalıkları Artık Xbox One ve PC'de Mevcut

Yorum · 0 Görüntüleme

Artık tüm özel Exotic ve Legendary ödülleri, özel Strikes ve Crucible haritaları ile birlikte tüm platformlarda kullanılabilir.


Destiny 2

Destiny 2

Destiny 2 piyasaya sürüldüğünde, sadece PS4 için bir sürü içerik getirdi ve bu durum, iki genişleme Curse of Osiris ve Warmind çıkmasıyla büyümeye devam etti. Şimdi, üçüncü genişleme Forsaken'in gelişiyle Bungie, Xbox One ve PC oyuncuları için önceki tüm PS4 ayrıcalıklarını açan 2.0.0.1 güncellemesini yayınladı.

Orijinal oyun Borealis denilen özel bir Exotic keskin nişancı tüfeği ile geldi. Ayrıca Warlocks, Titans ve Hunters için özel zırh setleri ve Xbox One ve PC oyuncularının erişebileceği özel bir gemi olan City Apex vardı. Lake of Shadows adı verilen daha önce PS4'e özgü bir Strike, artık European Dead Zone'daki tüm oyuncular için bulunabilir.

Destiny 2 ayrıca, Retribution denilen bir PS4'e özel Crucible haritasıyla geldi. Curse of Osiris'de, bir başka özel Crucible haritası olan Wormhaven (New Pacific Arcology'ye yerleştirildi) eklendi ve Warmind, Insight Terminus adında özel bir Strike getirdi. Bunların hepsi şimdi diğer platformlarda da açıldı.

Geleneği sürdüren Destiny 2'nin son genişlemesi, benzer bir zaman çizelgesine sahip bir dizi Forsaken PS4'e özel içerikle geliyor; PS4 oyuncuları şimdi alıyor, ama Xbox One ve PC oyuncuları bunu elde etmeden önce en az 2019 sonbaharına kadar bekleyecekler. PS4'te Forsaken satın alırsanız; her sınıf için yeni bir zırh, Exotic bir silah, bir gemi ve diğer platformlarda bir Strike.d elde edeceksiniz.

En son 2.0.0.1 güncellemesi arasında Forsaken'ın lansmanı yapıldı, Destiny 2'de bir çok şey değişti. Level cap şimdi Forsaken sahipleri için 50 ve Year 2 silahları (orijinal Destiny'de olduğu gibi) rastgele gelecek. Mod sistemi de yeniden işlendi; tüm mevcut modlar amortismana tabi tutulmuş ve yenileri eklenmiştir.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!