Devasa Savaş Modu Siege War ve Asula’s Den Black Desert Mobile’da

Devasa Savaş Modu Siege War ve Asula’s Den Black Desert Mobile’da

Devasa Savaş Modu Siege War ve Asula’s Den Black Desert Mobile’da

Black Desert Mobile’da her hafta yapılan yeni güncellemelerle birlikte yep yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. Yeni eklenen Devasa Savaş Modu Siege War’da  guildler ön plana çıkarken Yeni Aksiyon Özelliği Asula’s Den ile Maceracılar oyunun keyfini daha fazla sürebilecekler.

Pearl Abyss bugün Büyük Savaş Modu Siege War ve Yeni Aksiyon Özelliği Asula’s Den içeriklerinin Black Desert Mobile’da tanıtıldığını duyurdu. Yanı sıra yeni Sorceress sınıfının çıkış tarihini de açıklandı.

Siege War ile Guildler Ön Plana Çıkıyor

Black Desert Mobile oyununun önemli bir parçası olan Guildler için yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Bu hafta gelecek Siege War ile Guildler arası rekabet yeniden alevlenecek. Guildler için büyük ölçekli bir savaş içeriği olan Siege War, guildlerin Black Desert Mobile dünyasındaki belirli bölgelerin kontrolünü ele geçirmek için birbirlerine karşı savaşmasını sağlayan bir içeriktir. Bu yeni özellik, Guildlerin acımasız bir savaşla aralarında en güçlü olanı bulmaları için bir yol olacak.

Node War içeriğine benzer şekilde, Guildlerin Siege War’a katılmaları için en az Lv. 5 seviyesine ulaşmaları ve 10 Guild üyesine sahip olmaları gerekiyor. 2 ve üzeri Node noktasına sahip olan guildler teklif verme aracılığıyla bu devasa savaş moduna katılabilirler. Katılımcı Guild üyeleri rakiplerinin Holy Artifacts’lerine saldırırken kendilerini korumaları gerekecek. Kazanan takımın tüm bölgeye sahip olması ve ödül olarak büyük miktarda gümüş alabilmesi için Maceracıların şimdiden savaş hazırlıklarına başlamaları gerekiyor.

Asula’s Den Özelliği ile Oyunun Keyfi Artıyor

Black Desert Mobile, bu hafta gelen güncelleme Maceracıların oyun keyfini arttırmayı hedefliyor. Yan kaydırma platformu özelliği olan Asula’s Den bu hafta Black Desert Mobile’a dahil olacak. Maceracılar, sadece manuel kontrol modunu kullanarak aksiyon dolu bir yan kaydırma görünümünde mücadelenin keyfini sürebilecekler. Asula’s Den’e katılmak için Kara Ruh levelinin en az 30 olması gerekmektedir.  Ayrıca Boss karşısında zafer kazananları değerli eşyalarla dolu altın bir kutu bekliyor.

Maceracıları sevindirecek bir diğer haber ise yeni Sorceress sınıfının çok yakında Black Desert Mobile’a dahil olacak olması! Maceracılar, 29 Ocak tarihine kadar kara büyünün sahibi yeni sınıf Sorceress ile buluşmadan önce güncellemeler ve özel ödüller alabilmek için oyuna kaydolabilirler.

Black Desert Mobile hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.world.blackdesertm.com resmi web sayfasını ziyaret ediniz.