EA, PS5 ve Xbox Series X FIFA 21 İlk Bakış Görüntülerini Yayınladı

EA, PS5 ve Xbox Series X FIFA 21 İlk Bakış Görüntülerini Yayınladı

Yeni nesil konsollar için FIFA 21'e ilk bakış için birkaç ekran görüntüsü yayınlandı.

EA geçtiğimiz gün PS5 ve Xbox Series X / S için FIFA 21'in ilk resmi görünümünü yayınladı. Yeni nesil konsollar için herhangi bir fragman yayınlamadı, sadece iki ekran görüntüsü paylaştı.

Bu yeni görüntüler resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşıldı ve Liverpool'dan Trent Alexander-Arnold ile Atletico Madrid'den Joao Felix'i gösteriyor. 

EA tarafından yayınlanan bu görüntüler, sadece oyuncuların detaylarını gösterme amaçlı olduğu için pek detay yer almıyor ancak grafik kalitesi oldukça üst düzey.

 

Şimdiye kadar EA, FIFA 21'in yeni nesil sürümüyle ilgili ayrıntılar konusunda şaşırtıcı derecede kısa ve öz oldu. Yükseltilmiş aydınlatma ve daha hızlı yükleme süreleri içereceğini biliyoruz, ancak henüz gerçek donanım üzerinde çalışan gerçek bir oyun görmedik.

FIFA 21'in yeni nesil sürümü 4 Aralık'ta yayınlanacak, bu nedenle yakında daha fazla ayrıntı paylaşılmasını bekliyoruz. PS4 veya Xbox One'da FIFA 21'e zaten sahipseniz, bir sonraki yılın oyununun yayınlanmasına kadar kopyanızı ücretsiz olarak yükseltebileceksiniz.