Elden Ring manga çıkışı, yazarın Erdtree’nin Gölgesi oyununu rahatça oynayabilmesi için durduruldu.

Elden Ring manga çıkışı, yazarın Erdtree’nin Gölgesi oyununu rahatça oynayabilmesi için durduruldu.

Popüler manga Elden Ring’in yaratıcısı, DLC Shadow of the Erdtree oyununu herkesle birlikte oynamak için üretimi durduruyor.

Oyunlarla ilgili bir endüstride çalışmanın en zor şartlarından biri, popüler bir oyunun yayınlandığı sırada izin almanın ne kadar zor olduğudur. Şüpheli zamanlama hastalığı veya kötü bir diş doktoru ziyareti, herkesin ne olduğunu bildiği bir yerde çalışmanın en iyi seçimi değildir.

Eh, Elden Ring: Erdtree’ye Yol Yapımı’nın yazarı mazeret aramıyor. Shadow of the Erdtree, tüm zamanların en çok beklenen video oyunu genişlemesi olabilir. Bu nedenle Elden Ring: Erdtree’ye Yol Yapımı yazarı Nikita Tobita, mangasının yayın programında küçük bir gecikme olacağını gururla duyurdu. Görünüşe göre, herkes gibi DLC’nin tadını çıkarmak istiyor.

X Tobita’nın hesabında yayınladığı bir mesajda obitа, manga Elden Ring’in 45. bölümünün yayınlanmasının ardından “mola” alacağını duyurdu. Özellikle, Shadow of the Erdtree DLC’sını oynamak için.

Manga hayranları, bu durumun DLC’den gelen karakterlerin ve hikaye kısımlarının Erdtree Yolu’na gideceği anlamına geldiğini umuyor. Bazıları hatta araştırma gezisi olduğunu sordu.

Elden Ring mangasına aşina olmayanlar için, Erdtree’ye Yolculuk, okuyucuları Orta Dünya’da eğlenceli bir yolculuğa çıkmaya davet ediyor. Oyunun daha karanlık tonundan sapma, cesur karakter versiyonlarının sunulduğu ve popüler meme’lerin ve iç şakaların anlatıldığı bir anlatı sunar.