Euro Truck Simulator 2 Beyond the Baltic Sea Genişlemesi Geliyor

Yorum · 47 Görüntüleme

Litvanya, Letonya ve Estonya'da açık yola çıkın. SCS Software, 29 Kasım'da Litvanya, Letonya ve Estonya'yı dolaşmanızı sağlayacak Euro Truck Simulator 2'nin bir sonraki DLC'sini duyurdu.


Euro Truck Simulator 2 Beyond the Baltic Sea

Euro Truck Simulator 2 Beyond the Baltic Sea

SCS Software, 29 Kasım'da Litvanya, Letonya ve Estonya'yı dolaşmanızı sağlayacak Euro Truck Simulator 2'nin bir sonraki DLC'sini duyurdu.

Beyond the Baltic Sea genişlemesinin ötesinde, Güney Finlandiya ve Batı Rusya'nın bazı kısımlarını da tanıtacak. Toplamda, Saint Petersburg da dahil olmak üzere 24 yeni büyük şehirle birlikte kamyon taşımacılığına 13.000 km'den fazla yeni yol ekliyor.

Yeni araçlar konusunda çok fazla bir şey yok. Sadece bir Finlandiya'da traktör artı iki uzun römork mevcut olacak. Ancak pencerenizden dikkatinizi çekecek birçok yeni yer, kasaba, tren, tramvay, rıhtım ve endüstriyel bina olacak.

Euro Truck Simulator 2 altı yaşında olabilir, ancak şu anda oynayabileceğiniz en iyi PC oyunlarından biri. Gösterişli, rahatlatıcı ve derin atmosfere sahip.

Beyond the Baltic Sea size 13.49 £/18 $ fiyatına mal olacak. Steam'de ve ayrıca Humble Store'da da mevcut olacak. Euro Truck Simulator 2'yi aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 İndir


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!