Fallout 2 hayran yapımı remake oyununun yaratıcıları, Fallout 4 motorunda Steam’de çıkarmak istiyorlar.

Fallout 2 hayran yapımı remake oyununun yaratıcıları, Fallout 4 motorunda Steam’de çıkarmak istiyorlar.

Project Arroyo – Fallout 2 hayran yapımı bir yeniden yapımıdır ve Fallout 4 motorunda oluşturulmuştur. Modun geliştirilmesi devam etmekte olup, ekip düzenli olarak X sitesinde (eski Twitter) üzerinde çalışmalar hakkında güncellemeler yayınlamaktadır.

Proje lideri Damien De Ponte, TheGamer’a verdiği röportajda Fallout 2’nin açık dünya bir oyun olarak yeniden değerlendirilmesi ve modun San Francisco’da başlatılma planı hakkında konuştu.

Ben Enderal: Forgotten Stories gibi aynı şekilde davranmayı düşünüyorum ve bu modu Steam üzerinde yayınlamayı planlıyorum.

Enderal, orijinal hikayesi olan açık dünya bir Skyrim dönüşüm modudur, “gerçekçi karakterler ve psikolojik alt metni olan.

Herkesin sahip olduğu bir platformdur. Ona erişmek daha kolay, güncellemesi daha kolay, kurulumu daha kolay. Sadece daha etkin

Bu kesinlikle mantıklı bir adım çünkü Nexus Mods, bu boyuttaki bir mod için en etkili platform değil ve modun başlatılmasından sonra sürekli yama ve güncellemelere ihtiyaç duyacaktır.

Modu edinmek için Fallout 2, Fallout 4 ve tüm DLC’lerinin gerektiğinden emin olmak için tüm özellikleri düşünmeliyiz ki herhangi bir yasal sorun olmasın. Ancak bakalım – hala bu konuyu inceliyoruz. Şahsen ben Steam’e eğilimliyim.

Project Arroyo, şu anda üzerinde çalışan 100’den fazla gönüllünün yer aldığı büyük bir projedir. Orijinal içerik yığını içermekte olup, her karakter için seslendirme ve tümüyle orijinal bir müzik listesi bulunmaktadır, çünkü ekip telif hakkı sorunları nedeniyle orijinali kullanamamaktadır.

Project Arroyo’nun çıkış tarihi belirlenmemiş olup, mod sürekli olarak geliştirilmektedir.