FIFA 20 Sistem Gereksinimleri

Yorum · 1 Görüntüleme

FIFA 20, Electronic Arts tarafından geliştirilen bir futbol simülasyon oyunudur. Oyun 27 Eylül'de piyasaya sürülmek üzere E3 2019'da açıklandı.


FIFA 20

FIFA 20

FIFA 20, Electronic Arts tarafından geliştirilen bir futbol simülasyon oyunudur. Oyun 27 Eylül'de piyasaya sürülmek üzere E3 2019'da açıklandı. Standard Edition, Champions Edition ve Ultimate Edition’dan olarak üç farklı sürüm vardır.

Frostbite tarafından desteklenen PC için EA SPORTS FIFA 20, Dünya Oyununun iki tarafını hayata geçiriyor. EA SPORTS VOLTA'da profesyonel sahnenin prestiji ve tamamen yeni, otantik bir sokak futbolu deneyimi ile karşılaşacaksınız. FIFA 20 oyun boyunca yenilikler gerçekleştiriyor. FOOTBALL INTELLIGENCE, oyun gerçekçiliği için benzeri görülmemiş bir platformun kilidini açıyor, FIFA Ultimate Team hayalinizdeki kadroyu oluşturmak için daha fazla yol sunuyor ve EA SPORTS VOLTA, futbolun küçük bir tarafının otantik formuyla oyunu sokağa taşıyor.

EA Sports ayrıca AI savunucularını elden geçiriyor. Daha az yardım sunacaklar ve sizi FIFA'nın manuel savunma sistemlerine katılmaya teşvik edecekler. Size yardımcı olması için, doğru mücadele içinde doğru bağlamı kullanırsanız, mücadele daha etkili olacaktır.

Rakiplerinizi göz kamaştırmayı seviyorsanız, daha fazla beceri hamlesi var Birlikte birden fazla beceri hamlesini zincirlemek "daha gerçekçi bir sonuca" sahip olacak. Hız ve güç gibi oyuncu özelliklerinin performansı üzerinde biraz daha etkisi olacaktır.

FIFA 20 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 - İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7/8.1/10
 - İşlemci: Phenom II X4 965 veya eşdeğer | i3-2100 veya eşdeğer
 - Bellek: 8 GB RAM
 - Ekran Kartı: Radeon HD 7850 veya eşdeğer | GeForce GTX 660 veya eşdeğer
 - Depolama: 50 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
 - İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
 - İşlemci: Athlon X4 870K veya eşdeğer | i3 6300T veya eşdeğer
 - Bellek: 8 GB RAM
 - Ekran Kartı: Radeon R9 270X veya eşdeğer | GeForce GTX 670 veya eşdeğer
 - Depolama: 50 GB

FIFA 20 Sistem Gereksinimleri


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!