FIFA 20'nin Yeni Pro Clubs Özellikleri Açıklandı

0 Yorum · 158 Görüntüleme

EA, FIFA 20'nin Pro Clubs modu için tüm yeni özellikleri onayladı. İşte nelerin yeni olduğuna bir göz atın.


FIFA 20 Pro Clubs Özellikleri

FIFA 20 Pro Clubs Özellikleri

FIFA 20'nin en büyük yeni özelliği elbette, FIFA Street'i andıran beşli mod olan Volta. Bununla birlikte, serinin mevcut modları da güncelleniyor ve geliştirici EA, popüler Pro Clubs modunda değişen her şeyi ortaya çıkardı.

İlk olarak, şirket mod içinde daha fazla kişiselleştirme seçeneği ekleyerek eski oyuncu oluşturma sistemini FIFA 20'nin tamamında yeni bir evrensel avatar sistemi ile değiştiriyor. Şirket, "Sanal Pro'nuzun görsel özelliklerini tasarlamak için yeni yollar getirecek" diyor.

Estetiğin ötesinde EA, Pro Clubs oyuncuları için LF/RF, LM/RM ve LWB/RWB pozisyonlarını geri yüklediğini, oyuncu ağırlığını ve yüksekliğini artırdığını, "sanal pro'larınızın nasıl hareket ettiğini ve hissettiğini, bu seçeneklerin pro'nuzun tüm fiziksel özelliklerini etkilediğini" söylüyor.

Geliştirici açıklamaya devam ediyor: "Dayanıklılık ayrıca incelendi ve risklere karşı bir ödül sistemi oluşturmak için değerleri ayarladı. Dayanıklılığa ve hıza yatırım yaparsanız, pro'nuz için diğer özellikleri feda edersiniz. Tüm oyuncular, Pro Clubs deneyimine genel bir 80 puan ile başlayacaklar. Buradan, ilerleme, lig ve kupa maçlarında kazanılır, geri kalanı da yenilenen oyuncu özelliklerinden gelir. FIFA 20 için, uzmanlık özellikleriyle birlikte kullanılması halinde, bir sonraki seviyeye özelleştirme yapmanıza izin verecek 30'dan fazla özellik daha sunduk. Pro'nuza daha fazla fayda sunarlar. Ama artan maliyet ve diğer özellikler üzerinde potansiyel bir etki oluştururlar.

EA diyor ki, özellikle görsel açıdan maç deneyimi de geliştirildi. Replay geçişleri, ekran filigranları, AR bindirmeleri, maç türüne bağlı olarak benzersiz yayın renkleri, yeni bir Pro Clubs logosu ve kulüp pankartları FIFA 20’dedir ve kulüp pankartları takımınızın renkleri ve ismi ile belirlenir.

Bu arada, maç türleri de güncellenmiştir. Eski kupa formatı, ev kuralları kupaları ile değiştirilir; bu, ev kuralları geçen yılın Kick Off yenilemesinden varyantları alır ve Pro Clubs'a sunar. Aktif maç tipi, oyunda gösterilen bir programla günlük olarak dönecektir.

Alıştırma maçları, FIFA 20'nin Pro Clubs versiyonuna gelen son büyük yeni özelliktir. Bunlar, rakip taktikleri, genel derecelendirmeler ve özelleştirilebilirlik gibi daha fazla ayar ile "kulüplerin bireysel olarak veya başlangıçtan efsaneye kadar çeşitli AI zorluklarına karşı takım olarak pratik yapmalarına" izin verir.

Son birkaç eklemeler ve ince ayarlar ile hata düzeltmeleri de mevcuttur.

 - 'Herhangi' dayanıklılık hatası: Dayanma gücü, "Herhangi" pozisyonunu kontrol eden oyuncu için daha hızlı boşalır.
 - Barajdaki CB: Oyun şimdi Free Kick'lerde baraja uzun boylu ve orta saha oyuncularını yerleştiriyor.
 - GK set parçası: Kaptan olarak bir GK'ya sahip olmak, ekibinizin alacağı belli bir parça olduğunda artık oyun istikrarını etkilemeyecek.
 - Kulüp kupa kutlaması: Kulüpler artık kazandığınızda Kupa Kutlamasını izleyebilir.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!