Football Manager 2020 Sonunda Çıktı!

Yorum · 23 Görüntüleme

Efsane menajerlik oyunu olan Football Manager 2020 piyasaya sürüldü.


   Oyun dünyasının en sevilen menajerlik oyunlarından birisi olan Football Manager'in yeni oyunu oyun severlere sunuldu. Oyuncular şu an itibariyle Steam ve benzeri dijital oyun platformları aracılığıyla oyuna erişebiliyorlar. Tüm dünyada kullanıma sunulan Football Manager 2020 için oyuncular uzun bir süredir bekleyiş içerisindeydi.

    Oyunun bu serisinde birçok şey yenilendi. Özellikle oyun içi çeşitliliğin üst seviyeye çıkarılması, oyuncuların başından kalkmayacağı bir oyun haline getiriyor. Yaklaşık olarak 500 binden fazla futbolcu ve özelleştirme imkanı bulunan Football Manager 2020'de kendi taktik ve kadronuzla başarılar elde etmeye çalışacaksınız. SEGA'nın yaptığı açıklamada, oyunun planlamasının ve gelişiminin şimdiye kadar geliştirdikleri FM serilerden daha fazla olduğunu belirtti.

    Oyunda bulunan 200'den fazla kulüp arasından seçim yapabileceğiniz gibi aynı zamanda Kariyer Modu'yla da mücadele ve heyecan zirveye ulaşacak. Oyunda şu an itibariyle 500.000'den fazla futbolcu bulunuyor. Ayrıca Football Manager 2020'de gerçek hayatta olduğu gibi transfer bütçenizden siz sorumlusunuz ve transferleri gerçekleştirmeden önce pazarlık yapabiliyorsunuz.

    SEGA'nın yaptığı açıklamalara göre FM 2020'de şimdiye kadarki serilerden daha sürükleyici ve daha akıllı bir maç motorunu kullandıklarını belirtti. SEGA'nın oyunculara ne gibi farklılıklar ve yenilikler sunduğunu önümüzdeki günlerde göreceğiz. Oyunu satın alan Steam oyuncularının yaptığı yorumlara göre başarılı bir yapım olduğunu görüyoruz. Ayrıca Steam üzerinde 2.336 yorum neticesinde "Çok Olumlu" incelemesine sahip.

   Oyun şu an itibariyle Steam üzerinden 179 TL'ye satışa çıkarılmış durumda. Ayrıca Football Manager 2020 Touch versiyonuna da 89 TL'lik bir ödemeleyle sahip olabilirsiniz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!