Fortnite'a Sel Modu Geliyor

Yorum · 498 Görüntüleme

Fortnite'ın yeni sezonunda "sel" modunun geleceği kesinleşti.


 Epic Games ve People Can Fly tarafından geliştirilen Fortnite, dünyanın en çok sevilen ve oynanan Battle Royale türündeki oyunlardan biri olarak biliniyor. PlayStation 4, Xbox One, Android, iOS, Nintendo Switch ve PC platfromları için 21 Temmuz 2017 tarihinde Epic Games tarafından da yayınlanarak birçok platfromda ödüle layık görüldü. 

2. Bölüm 2. sezonun bitmesine az bir zaman kala Fortnite 3. sezon için hazırlıklarını sürdürüyor. Gelecek olan yeni sezon ile birçok iddialar ortaya sürüldü. Bununla birlikte logosunun değiştiği oyunda 'Sel' modunun gelmesi olası bir ihtimal gibi görünüyor. Oyun her sezon olduğu gibi yeni sezonla birlikte farklı modlar ve yenilikler getiriyor. Bu sezonda kesin olmayan bir bilgi ile 'Sel' modunun oyuna ekleneceği tahmin ediliyor. 

 Oyunun geliştiricileri diğer Battle Royale türündeki oyunlar gibi haritanın içine küçük oyunlar ekleyerek ufak güncellemeler getiriyor. En son eklenen helikopter pistleriyle  Choppas'ın geleceğinin ön bilgisini vermişti. Şuan ise oyuna yeni gelen haritanın farklı bölgelerinde yer alan su birikintileri oyunseverleri meraka boğmuş durumda. 

 PlayStation Store'da logosu değişen oyunda su altında kalmış haritayı görüyoruz. Değişen bu logo, 3. sezon ile birlikte gelecek olan güncelleme hakkında bazı değişikliklerin olacağına işaret ediyor. 2. sezon ile birçok yenilik getiren Fortnite, oyunseverleri birbirinden ilginç modlara boğarak memnun etmeyi başarmıştı. Yeni sezonun 2 kez ertelenmesinin ardından yavaş yavaş normalleşmeye başladığımız bu günlerde 3. sezonun çıkış tarihi 11 Haziran olarak belirlendi. 


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!